Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum
#20
Na wpisie  dziś zadam pytań ile się da bo nie wiem czy kiedykolwiek zdążę Ją o to zapytać dlatego nietypowo pytań aż 13 bo to szczęśliwa liczba prawie jak 3 Big Grin i proszę o sprecyzowane odpowiedzi ,uzasadnione z opisem bez wymijania na pytanie lub pisząc zachowawczo !!!!!!!!!!! Smile

pytania do Dzikiej:

1. może nam wytłumaczysz co takiego dusi twój ukochany abc dlaczego kłamie i ucieka a skoro tak jest jak piszesz i co sam mi napisał na prawdę czemu się nie broni i nie pokaże , że tak jest bo wygląda to na ściemę ,skoro jesteś blisko jego proszę mi uzasadnić czemu tak się zachowuje i dlaczego jak już to atakuje a nie odpowiada na pytania

2. co się z nim stało że pół roku temu miał większe jaja niż dziś ,jeszcze za obcego pouczał wszystkich był niczym Jan Chrzciciel a teraz zatracił w wiarę w siebie ,jest miękki ,słaby i zagubiony. Odpowiedz mi co się z nim stało a może on taki jest na żywo i wcześniej u Obcego udawał kim jest?
 
3. czy uczucie do abc jest silniejsze niż do Waldemara i co ma abc co Waldek nie miał lub co go przypomina

4. dlaczego zmieniłaś nick Sowa na Dzika

5. jaka była pierwsza osoba poznana na forum, której nie znałaś wcześniej z czatu  

6. o czym myślisz wieczorami ,o czym rozmyślasz i co nie daje ci spokoju

7.wskaż największą różnicę w zachowaniu między 4rtem a Fobosem

8. co sprawia że fobos ma lepszy charakter i fajniejszy niż sam twój  abc( piszę to bo według mej opinii rozmyślasz często o fobosie i mam z tym wizje i jestem pewny że coś na rzeczy jest)

9. czy Samantha według ciebie to chłopak czy dziewczyna ?

10. wbijam jak jakiś dzik z nickiem co szokuje forum ,wypisuje rzeczy co wystraszyli się najwięksi koksiarze ,byłem od gimbazy ,byłem od świrusów i od typa co powienien się leczyć a w głowie miałem wtedy jedno ,jak to zrobiłaś że mnie zmieniłaś i czy żałujesz że mnie poznałaś?

11. dlaczego mnie nie odrzuciłaś skoro uważasz że jestem natrętny ,przecież zawsze taki byłem i walczyłem u twym boku co teraz ci przeszkadza . Czy to ma związek z abc a może chcesz żebym całkowicie zniknął?

12.co rozmyślasz o czasach kiedy ja i fobos byliśmy w konflikcie ,kiedy wszystko było skomplikowane i nie wiedziałaś kto mówi prawdę i jak zaakceptowałaś co abc napisał na mym wątku kiedy wszyscy pisali że jesteś tym samym kontem co arty ,sowy i dzikie zwierzęta i pisał że masz urojenia i inne problemy psychiczne?

13. czy wierny sługa Boży pobożny i duchowy Buka próbował i mógłby nawrócić na wiarę pogankę ,boginie natury i wiatru co upodabnia ją do Sowy z Dziką fauną i flory na katolicyzm i czy Buka to taki nasz forumowy brat co naucza niewiernych jak Piotr z 12 wybranych ?

Powodzenia z odpowiedziami Rocket Tongue


Wiadomości w tym wątku
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 23-12-2018, 6:33
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 27-12-2018, 1:36
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 29-12-2018, 13:27
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez abcczasamic - 30-12-2018, 11:14
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 31-12-2018, 10:16
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez woofy - 01-01-2019, 10:29
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 06-01-2019, 16:45
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 10-01-2019, 0:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości