Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum
#15
(01-01-2019, 23:46 )Szop napisał(a): 1. Nie myślę o tym, czy mi się podoba, czy nie. Staram się tylko mniej więcej pilnować porządku, przynajmniej raz dziennie tutaj zajrzeć.

2. Jestem na etapie anglezowanie na dobrą i złą nogę, ćwiczenie półsiadu. Nie umiem jeszcze prowadzić sam. 

3. Chciałbym się nauczyć grać na klawiszach muzykę z czołówki serialu "Dom". Ale na początek musiałbym nauczy się cokolwiek zagrać /"Wlazł kotek na płotek" na przyklad/

Pytania do @Supa

1. Czy myślałeś kiedyś o karierze redaktora, dziennikarza, felietonisty?

2. Czy masz jakieś postanowienia noworoczne?

3. Czy chciałbyś zdobyć jakieś kwalifikacje, jakiś dyplom, czegoś się nauczyć, itd?

1. Szopku raczej się nie nadaje, za bardzo jestem ograniczony. To tylko takie internetowe hobby. Podejrzewam że byłbym w tym mierny. Czasami jak patrzę a te swoje różne wpisy, posty to się zastanawiam jak mogłem coś takiego dodać Big Grin
2. Od lat już nie robię postanowień noworocznych, także i w tym. Najczęściej miałem problem ze zrealizowaniem.
3.Hmmm... zastanawiam się już nad tym od dawna i schodzi mi tylko na zastanawianiu. Wiecznie pojawia się mi w głowie za dużo znaków zapytania i wykrzykników. Mam tę tendencje malkontenta że nigdzie siebie nie widzę. Może to tylko takie obudowywanie swojego lęku, zniechęcenia a czasami może i lenistwa... Wiem jak to wszystko brzmi.


Przekazuje możliwość zadawania pytań komuś innemu.


Wiadomości w tym wątku
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 23-12-2018, 6:33
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 27-12-2018, 1:36
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 29-12-2018, 13:27
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez abcczasamic - 30-12-2018, 11:14
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 31-12-2018, 10:16
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez woofy - 01-01-2019, 10:29
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Supa - 02-01-2019, 20:36
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 06-01-2019, 16:45
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 10-01-2019, 0:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości