Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum
#4
(26-12-2018, 13:09 )Samotniczek napisał(a): Pytania do pocka

1. Co Ciebie najbardziej denerwuje w ludziach ?
2. Czy jest ktoś taki w twoim życiu co uważasz, że lepiej by było abyś nigdy tej osoby nie poznał ?
3. Gdybyś mógł cofnąć czas i zmienić przebieg życia edukacyjno zawodowego, to w czym byś się kształcił ?

1. Brak empatii dla drugiego człowieka, "darwinistyczne" poglądy typu, że "każdy jest kowalem własnego losu", egoizm. Chyba to najbardziej Wink

2. Hm.. część "fobiczek" ;d Mniej bym wycierpiał na pewno (też z powodu mojej głupoty i naiwności).  No ale tak poważnie to chyba nie ma takiej osoby, bo nikt nigdy nie miał na mnie aż takiego wpływu. Raczej nic by nie zmieniło w moim życiu gdybym na jakimś etapie nie poznał tej czy tamtej osoby.

3. Na pewno podszedłbym do tego trochę poważniej niż na zasadzie, że "jakoś to będzie", starałbym się szukać dziedziń w których czułbym się dobrze i na coś zgodnego z moimi zainteresowaniami (czyli jakieś kierunki społeczne lub/i przyrodnicze).
Na dziś mogę powiedzieć, że nigdy nie miałem pomysłu na siebie i tak też dziś moje życie wygląda. Co prawda nikt mi też w tych pomysłach jakoś specjalnie nigdy nie pomógł, ale też nie jestem pewny czy w przypadku możliwości cofnięcia czasu o te 20 lat cokolwiek by to zmieniło, bo zdaję sobie sprawę z tego, że moje możliwości były nieco ograniczone (moje możliwości intelektualne też niestety nie pozwalały na za wiele). No ale z braku laku starałbym się uczyć konkretnego fachu (elektryk, elektromonter, itd.).


Oddaję swoją kolejkę, bo niestety aktualnie nie mam pomysłu na pytania i kogo mógłbym o coś zapytać, ale na każde zadane pytanie chętnie odpowiem ;p


Wiadomości w tym wątku
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 23-12-2018, 6:33
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez pocek - 26-12-2018, 19:29
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 27-12-2018, 1:36
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 29-12-2018, 13:27
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez abcczasamic - 30-12-2018, 11:14
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 31-12-2018, 10:16
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez woofy - 01-01-2019, 10:29
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 06-01-2019, 16:45
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 10-01-2019, 0:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości