Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum
#11
Pytania do Dzikiej:
1. Czemu wolisz nie myśleć o mnie? Big Grin Napisz wszystko jak na spowiedzi, co Ci we mnie przeszkadza. Big Grin
2. Jak humory ostatnimi dniami?
3. Jakie masz plany na nowy rok?
#12
Szczęśliwego nowego roku Smile Czy życzą sobie Państwo wątek prywatny? Smile
#13
Szczęśliwego : ) Na razie chyba nie ma potrzeby ; )

Woofy:

1. Głównie przeszkadza mi w Tobie to samo co w Ragnarze, czyli natręctwo.
2. Zmienne/ różne ; )
3. Nie mam żadnych planów, żyję obecną chwilą.

Szop:

1. Jak Ci się podoba prowadzenie forum?
2. Na jakim etapie nauki jazdy konnej jesteś? Potrafisz już jeździć samodzielnie, bez pomocy lonży ?
3. Czego chciałbyś się jeszcze w życiu nauczyć ?
#14
1. Nie myślę o tym, czy mi się podoba, czy nie. Staram się tylko mniej więcej pilnować porządku, przynajmniej raz dziennie tutaj zajrzeć.

2. Jestem na etapie anglezowanie na dobrą i złą nogę, ćwiczenie półsiadu. Nie umiem jeszcze prowadzić sam. 

3. Chciałbym się nauczyć grać na klawiszach muzykę z czołówki serialu "Dom". Ale na początek musiałbym nauczy się cokolwiek zagrać /"Wlazł kotek na płotek" na przyklad/

Pytania do @Supa

1. Czy myślałeś kiedyś o karierze redaktora, dziennikarza, felietonisty?

2. Czy masz jakieś postanowienia noworoczne?

3. Czy chciałbyś zdobyć jakieś kwalifikacje, jakiś dyplom, czegoś się nauczyć, itd?
#15
(01-01-2019, 23:46 )Szop napisał(a): 1. Nie myślę o tym, czy mi się podoba, czy nie. Staram się tylko mniej więcej pilnować porządku, przynajmniej raz dziennie tutaj zajrzeć.

2. Jestem na etapie anglezowanie na dobrą i złą nogę, ćwiczenie półsiadu. Nie umiem jeszcze prowadzić sam. 

3. Chciałbym się nauczyć grać na klawiszach muzykę z czołówki serialu "Dom". Ale na początek musiałbym nauczy się cokolwiek zagrać /"Wlazł kotek na płotek" na przyklad/

Pytania do @Supa

1. Czy myślałeś kiedyś o karierze redaktora, dziennikarza, felietonisty?

2. Czy masz jakieś postanowienia noworoczne?

3. Czy chciałbyś zdobyć jakieś kwalifikacje, jakiś dyplom, czegoś się nauczyć, itd?

1. Szopku raczej się nie nadaje, za bardzo jestem ograniczony. To tylko takie internetowe hobby. Podejrzewam że byłbym w tym mierny. Czasami jak patrzę a te swoje różne wpisy, posty to się zastanawiam jak mogłem coś takiego dodać Big Grin
2. Od lat już nie robię postanowień noworocznych, także i w tym. Najczęściej miałem problem ze zrealizowaniem.
3.Hmmm... zastanawiam się już nad tym od dawna i schodzi mi tylko na zastanawianiu. Wiecznie pojawia się mi w głowie za dużo znaków zapytania i wykrzykników. Mam tę tendencje malkontenta że nigdzie siebie nie widzę. Może to tylko takie obudowywanie swojego lęku, zniechęcenia a czasami może i lenistwa... Wiem jak to wszystko brzmi.


Przekazuje możliwość zadawania pytań komuś innemu.
#16
Pytania kieruje do Dzikiej Smile

1. Masz jakiś konkretny cel w życiu do którego dążysz ? (odpowiedz proszę rozwinąć w co najmniej 3 zdaniach Tongue)

2. Co sprawia Ci największą przyjemność ?

3. Z jakiego województwa jesteś ?
#17
1. Przede wszystkim skupiam się na doskonaleniu swoich umiejętności i dążeniu do jak najlepszego rozwoju duchowego.
Świat, ludzie, zwierzęta kryją w sobie wiele tajemnic i zagadek, które chciałabym odkryć i poznać. Zależy mi by poprzez to wszystko odnaleźć i zrozumieć siebie.
2. Największą przyjemność sprawia mi obcowanie z końmi, szczególnie jazda konna szybkim galopem po polach, łąkach, lasach. To jest to, co uwielbiam najbardziej : )
3. Kujawsko-pomorskie

Samotniczek ; )

1. Jakie wartości są dla Ciebie najważniejsze w życiu?
2. Czym najbardziej interesowałeś się Cię w dzieciństwie?
3.  Co w sobie lubisz?
#18
Pytania do Dzikiej Smile
1. Co tym razem wymyśla Twój luby? Big Grin
2. Startujesz w jakichś zawodach? Co teraz robisz przy tych koniach?
3. Jest ktoś taki co Ci zalazł za skórę na wieki? Big Grin
#19
1. Nic nie wymyśla. Przeżywa rodzinną tragedię a wy bezdusznie robicie sobie z tego jaja...
2. Nie startuję w zawodach. Przygotowuję dzieci i konie do zawodów.
3. Jest. Również i Ty na to namiętnie pracujesz.

To są ostatnie pytania na które Tobie odpowiedziałam. Naucz się  na przyszłość, że się czeka na swoją kolej.
#20
Na wpisie  dziś zadam pytań ile się da bo nie wiem czy kiedykolwiek zdążę Ją o to zapytać dlatego nietypowo pytań aż 13 bo to szczęśliwa liczba prawie jak 3 Big Grin i proszę o sprecyzowane odpowiedzi ,uzasadnione z opisem bez wymijania na pytanie lub pisząc zachowawczo !!!!!!!!!!! Smile

pytania do Dzikiej:

1. może nam wytłumaczysz co takiego dusi twój ukochany abc dlaczego kłamie i ucieka a skoro tak jest jak piszesz i co sam mi napisał na prawdę czemu się nie broni i nie pokaże , że tak jest bo wygląda to na ściemę ,skoro jesteś blisko jego proszę mi uzasadnić czemu tak się zachowuje i dlaczego jak już to atakuje a nie odpowiada na pytania

2. co się z nim stało że pół roku temu miał większe jaja niż dziś ,jeszcze za obcego pouczał wszystkich był niczym Jan Chrzciciel a teraz zatracił w wiarę w siebie ,jest miękki ,słaby i zagubiony. Odpowiedz mi co się z nim stało a może on taki jest na żywo i wcześniej u Obcego udawał kim jest?
 
3. czy uczucie do abc jest silniejsze niż do Waldemara i co ma abc co Waldek nie miał lub co go przypomina

4. dlaczego zmieniłaś nick Sowa na Dzika

5. jaka była pierwsza osoba poznana na forum, której nie znałaś wcześniej z czatu  

6. o czym myślisz wieczorami ,o czym rozmyślasz i co nie daje ci spokoju

7.wskaż największą różnicę w zachowaniu między 4rtem a Fobosem

8. co sprawia że fobos ma lepszy charakter i fajniejszy niż sam twój  abc( piszę to bo według mej opinii rozmyślasz często o fobosie i mam z tym wizje i jestem pewny że coś na rzeczy jest)

9. czy Samantha według ciebie to chłopak czy dziewczyna ?

10. wbijam jak jakiś dzik z nickiem co szokuje forum ,wypisuje rzeczy co wystraszyli się najwięksi koksiarze ,byłem od gimbazy ,byłem od świrusów i od typa co powienien się leczyć a w głowie miałem wtedy jedno ,jak to zrobiłaś że mnie zmieniłaś i czy żałujesz że mnie poznałaś?

11. dlaczego mnie nie odrzuciłaś skoro uważasz że jestem natrętny ,przecież zawsze taki byłem i walczyłem u twym boku co teraz ci przeszkadza . Czy to ma związek z abc a może chcesz żebym całkowicie zniknął?

12.co rozmyślasz o czasach kiedy ja i fobos byliśmy w konflikcie ,kiedy wszystko było skomplikowane i nie wiedziałaś kto mówi prawdę i jak zaakceptowałaś co abc napisał na mym wątku kiedy wszyscy pisali że jesteś tym samym kontem co arty ,sowy i dzikie zwierzęta i pisał że masz urojenia i inne problemy psychiczne?

13. czy wierny sługa Boży pobożny i duchowy Buka próbował i mógłby nawrócić na wiarę pogankę ,boginie natury i wiatru co upodabnia ją do Sowy z Dziką fauną i flory na katolicyzm i czy Buka to taki nasz forumowy brat co naucza niewiernych jak Piotr z 12 wybranych ?

Powodzenia z odpowiedziami Rocket Tongue


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości