Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co teraz czytasz ?
#1
W tym wątku chwalimy się co obecnie czytamy, miło też jeżeli napiszecie kilka słów o czytanej książce:

[Obrazek: 7d30f732bf4ce0ae50cacc0b17c5605c,housef.jpg]

Ciekawa książka która po przez postać Dr.House nawiązuje do filozofii,Platon,Sokrates,Arystoteles...
Dojrzałem na półce w bibliotece jako że serial bardzo lubiłem postanowiłem przeczytać , no i bardzo miłe zaskoczenie.
Odpowiedz
#2
Obecnie czytam "Falbanki" Krystyna Siesicka
Dom Róży jest pojemny, otwarty dla ludzi, przyciągający wydarzenia, ale i przychylny codzienności. Tak dużo dzieje się w jasnym, przestronnym pokoju na dole, tym, o którym Róża mówi zawsze mówiła bawialnia, i w kolorowych, gościnnych sypialenkach na górze. Zaproszono nas tutaj, więc chodźmy, bo z pewnością Róża już stoi przed domem i czeka. Zaraz zacznie snuć swoją barwną powieść o rodzinnych falbankach. Posłuchajcie jej, my już wiemy że warto.

[Obrazek: b0ea3567ec0bc.jpg]
Odpowiedz
#3
Obecnie czytam książkę Marca Elsberga ''Blackout'' jest to opowieść o tym jak wyglądała by rzeczywistość gdyby nagle z dnia na dzień brakło wszędzie prądu.
Odpowiedz
#4
Mateusz Grzesiak "Success and Change", czyli poradnik psychologiczny o tym, jak osiągnąć sukces Smile


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
Ostatnio wypożyczyłam książkę "Chrystus Pan Wyjście z Egiptu" Anne Rice.
Opis. Postać Jezusa od wieków fascynowała zarówno badaczy, jak i zwykłych ludzi, wyznawców chrześcijaństwa i niewierzących. Jak żył Jezus nim zaczął głosić swe posłanie w miasteczkach i wioskach Galilei? Jak wyglądało dzieciństwo Tego, którego chrześcijanie uważają za Boga i człowieka? Anne Rice stworzyła wizję dzieciństwa Chrystusa, a opowieść swą rozpoczęła w momencie gdy siedmioletni Jezus wraz z rodzicami wyrusza z Egiptu do Nazaretu. To skrzyżowanie pasjonującej powieści historycznej z ciekawymi apokryficznymi ewangeliami, ukazujące Jezusa jako mistyka, uzdrowiciela i proroka, ale też zwyczajnego chłopca z krwi i kości. Autorka, opierając się na pracach historyków i biblistów oraz unikając taniej sensacji, opisuje codzienność Palestyny w początkach naszej ery i czyni narratorem powieści siedmioletniego Chrystusa, w którym powoli zaczyna kiełkować świadomość, że jest Synem Bożym.

[Obrazek: 4e5176663ef57.jpg]
Odpowiedz
#6
Nora Roberts "Klucz wiedzy"... 3 młode kobiety poszukują kluczy by wydostac dusze uwiezionych półbogiń i ocalić świat przed czarnoksiężnikiem...

Właśnie o to chodzi w życiu, o ludzi i zachody słońca. Zawłaszcza o ludzi.
Odpowiedz
#7
https://scontent-dub4-1.xx.fbcdn.net/v/t...e=5C2E39B1
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#8
"Zbieracz burz" Maja Lidia Kossakowska - napisane w charakterystycznym stylu brudne fantasy o aniołach Big Grin kontynuacja "Siewcy Wiatru".
Odpowiedz
#9
Czytam teraz "Obcą" Diany Gabaldon. Polecam też serial Outlander na podstawie książki, jest świetny!! o Wiele bardziej podobał mi się niż Gra o Tron

Czytam teraz "Obcą" Diany Gabaldon. Polecam też serial Outlander na podstawie książki, jest świetny!! o Wiele bardziej podobał mi się niż Gra o Tron Smile
Odpowiedz
#10
Bagus - Tragedia euro. Fajnie napisana książka o tym, dlaczego wspólna waluta przynosi więcej szkód niż korzyści.
A z lit pięknej ostatnio Oblężenie, autor Perez-Reverte. Fabuła osadzona w Kadyksie podczas wojen napoleońskich, ale wątków tyle, że każdego zaciekawi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości