Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
jakie półksięzyce samotniczek i co ma dziedzic wspólnego z księżycem?i tak dzika nie wszystkie konie są dla relica i najbardziej mnie boli że ma za sobą małego ,białego konika co ja też bym cię chciał i ufam bardziej Tawakowi co nic nie poradzę że jest inteligentniejszy i zabawny co relica nie rozumiałem i bez powodu tak nie piszą co każdy wiedział o waszej relacji z Tawakiem i ci nikt o nim nie napisze i Tawak nikogo nie straszy policją co ty z reliciem jak takie policyjne konie tworzycie a z Tawakiem wolne, dzikie i beztroskie co tak to widzę i pozdrawiam Lianę i to bardzo miłe co Dzika napisałaś i tu możesz być pewna że Liana nie robi podstępów jak inne wredne baby co chiałby cię niszczyć i  nie mają nic empatii w sobie
Możecie przestać pitolić o nikomu tu nieznanych postaciach z innych for, czy uj wie jakich miejsc? Serio nie możecie tych dialogów prowadzić gdzieś indziej?
teraz się obudziłaś Elfka jakbyś nie widziała co się od dawna pisało i co juz widać jak cię boli Dzika i Liana i chcesz się upodobać przed koleżkami co jak zwykle jest śmieszna i pojawiasz się tylko żeby szum wokół siebie zrobić co gówno robisz co widać i zagrasz moderatora jak widzisz że ludzie czytają co cię zabolały te wredne babska bo masz nieczyste intencje i to oddziel jak ci przeszkadza i daj ludziom się wypowiedzieć co teraz to tylko przeszkadzasz
Uprzejmie proszę o spokój. Wątek zamykam, aż ochłoniecie.

Jeżeli sytuacja będzie się powtarzać, polecą nagrody.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 072 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 46 867 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości