Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki masz komputer ?
#1
Jakie macie komputery ? podajcie dane albo  zrzut ekranu z jakiegoś programu który pokazuje specyfikacje.
[Obrazek: c0c612ec87d13.jpg]
Odpowiedz
#2
Czym to robiles ? To jakies windowsowskie narzedzie?

[Obrazek: RZpigNi.png]
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#3
Photo 
Mój laptok (1 z 3 komputerów, jakie posiadam):

[Obrazek: komp.png]
Odpowiedz
#4
Ja obecnie korzystam z nie swojego komputera, wypożyczonego.
To komputer, który jest wbudowany w monitor, czyli to są już najnowocześniejsze komputery.
Akurat ja korzystam z polskiego komputera firmy: NTT i nawet są to dobre komputery. Ale bardziej wolałbym firmy DELL, bo oni są chyba najlepsi w sprzęcie komputerowym i w akcesoriach.

Z tego co wiem, to firma amerykańska, a te firmy są na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o sprzęty komputerowe.
Są po prostu najlepsze w komputerach i laptopach. Chociaż i japońskie firmy, jak: TOSHIBA, specjalizujące się głównie w laptopach, są też dość dobre, ale nie korzystałem z komputerów firm japońskich.
Miałem wcześniej laptopa SAMSUNGA, ale były z nim pewne problemy, zresztą nie był to "mocny" laptop, tylko taki, "średni", a kosztował prawie dwa i pół tysiąca złotych.
No ale kupiłem go już sporo lat temu i teraz, jak go sprzedałem, to otrzymałem dużo mniejszą cenę za tego laptopa, gdyż każdy laptop, jak i każdy inny sprzęt elektroniczny, z czasem traci znacznie na wartości, bo na rynku pojawiają się, co pół roku nowe i lepsze sprzęty, laptopy.

Akurat ja się interesuję elektroniką, różnymi sprzętami i urządzeniami elektronicznymi, więc lubię o tym czytać i dyskutować z innymi.
Nie jestem żadnym "ekspertem" w tych sprawach, ale orientuję się w różnego rodzaju sprzęcie elektronicznym, jak również w sprzęcie komputerowym, w akcesoriach.
Jeżeli KOMPUTERY, to tylko z mocnymi i dobrymi procesorami, z dobrą kartą graficzną, a ja właśnie z takiego korzystam, tyle że to nie jest moja własność.
Takie komputery, to myślę, że i za piętnaście tysięcy złotych można kupić.
Dobre laptopy kosztują do dziesięciu tysięcy, które są już mocne i wytrzymałe, ale to raczej takie "laptopy", jak i komputery, są w specjalnych sklepach komputerowych, jak np. KOMPUTRONIK.
Jestem sobie. 
Odpowiedz
#5
Mój PC nr #2
[Obrazek: pc_mareckuss.png]
Odpowiedz
#6
Same Intele Smile
Odpowiedz
#7
(18-08-2018, 19:44 )Grotek napisał(a): Same Intele Smile

Ano, jak ja inwestowałem w swoje kompy (lata 2012-2015), nie było Ryzenów, ówczesne AMD było delikatnie mówiąc słabe (Phenomy II powoli odstawały, a FX żarło prąd jak diabeł tasmański, nic szczególnego nie oferując)
Dziś gdybym składał kompa / inwestował w laptopa, to z pewnością Intela bym odpuścił przez te afery z lukami ... ale póki co na nowy komputer szkoda mi kasy, starcza mi to co mam.
Odpowiedz
#8
Laptop Lenovo. Konfiguracji dokladnej nie pamietam, ale taki Battlefront II chodzi na nim bardzo plynnie Big Grin
One step closer.
Odpowiedz
#9
lapka lenovo procesor 2.2 i5 piątej generacji, gafika nvidia 1g, 8g ram, myślałem o zakupie paczki ale czasy są raczej nie odpowiednie. Jak na złość lubię sstrategie gdzie przydał by się przede wszystkim lepszy procek ale jakoś przetrwam bo starsze tytuły też są interesujące. Na fife mam ps4 pro ale za wiele na niej nie gram.
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 313 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości