Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chwalimy się czymkolwiek
#21
Myślę, że fobicy często potrzebują dowartościowania swojej osoby, dostrzeżenia swoich mocnych stron jako przeciwwagi dla bardzo silnego samokrytycyzmu, a nawet jak ktoś się nie wpisze to może dostrzec, w jakich kierunkach szukać w sobie pozytywów, więc to wg mnie jeden z najlepszych wątków na tym forum.
Odpowiedz
#22
Muszę przemyśleć, czy powinienem odpowiadać Szanownemu za te niesprawiedliwe zbanowanie mnie.
Ps: Użytkowniczka powyżej ma trochę racji. De facto potrzeby samowartości są gdzieś pochowane w piramidzie ruska, ale niekontrolowanie rozwijane, potrafią niekorzystnie wpływać na wiele złych cech.
Nie miałem nic złego na myśli.
Odpowiedz
#23
Kupiłem se takie Big Grin

https://i.ebayimg.com/images/g/rt0AAOSwA...-l1600.jpg
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#24
Fajny wieszak na pranie.
Żartuję sobie ale czasem tak takie sprzęty kończą.
Odpowiedz
#25
Ten tak nie skonczy Smile
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#26
zagrałem dziś na turnieju w piłkę halową. Wiecie: sporo ludzi, trochę na świeczniku i strach przed blamażem ale dałem rade.
Odpowiedz
#27
Gratuluję Smile
Odpowiedz
#28
Dzięki wielkie. Dzisiaj był dzień drugi turnieju, tragedii nie było ale trochę uwag do mojej gry już tak. Teraz tylko przekuć to w pozytywy w głowie bo do kiedy będę grać takie rzeczy będą mi się przytrafiać. Hmmmm... w sumie trochę tak jak z życiem
Odpowiedz
#29
Od dwóch miesięcy chodzę na lekcje rysunku. Oto moje pierwsze rysunki: Wiszą na ścianie w Warsztacie Terapii Zajęciowej.

[Obrazek: 5a2b8a6975dec.jpg]

[Obrazek: 175133872e08b.jpg]

[Obrazek: 5cf1b99965625.jpg]

[Obrazek: a5cb56b79ac11.jpg]

[Obrazek: ef75fe9a211c9.jpg]

[Obrazek: ebd1343d6bdad.jpg]

[Obrazek: 4ea5db45f4b0d.jpg]

[Obrazek: afab68cfe28f1.jpg]

[Obrazek: 78822247caed6.jpg]
Odpowiedz
#30
Bardzo ładne, gratuluję Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości