Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ideał partnera
#1
Jaki jest wasz ideał partnera?

jestem skorpionkiem i mam charakterek, czuję się młodo i wyglądam młodo, dlatego podobają mi się młodzi mężczyźni o ciemnych włosach, wzrost dla mnie jest bez znaczenia. Oglądam się za takimi na ulicy (mam na sobie kaptur i oni mnie nie widzą) ale nigdy nie zaczepiam nikogo, bo mam fobię, za bardzo boję się odrzucenia, odrzucenie przez faceta byłoby dla mnie czymś strasznym, ja nic nie mam do zaoferowania facetowi, zupełnie nic, tylko fobie i lęki. Nie wierzę w miłość, wierzę w rozsądek.
Odpowiedz
#2
Dla mnie kolor włosów nie ma znaczenia. Są fajne blondynki jak i brunetki - albo i takie o paskudnym charakterze. Na pewno musi mieć dobre serce, cierpliwość jak i czar, bez czaru mnie nie uwiedzie ; )
Ja niestety przez fobię już straciłem nadzieję, zostały marzenia...
Odpowiedz
#3
Rozsądek przede wszystkim. Przede wszystkim! Z naiwnych miłostek biorą się najczęściej tylko dramaty.
Odpowiedz
#4
szopie w tym co napisałeś jest wiele prawdy ale nie do końca tak jest jak sobie myślisz.

BROŃ BOGÓW NIE PISZE O SOBIE I NIE MAM DRAMATU HEJ! Smile
Odpowiedz
#5
Nie no, uczucie czy jakaś tam fascynacja też jest potrzebna. Na samym rozsądku to się nie będzie trzymać. Chodziło mi o to, że rozsądek powinien być na czele, a dopiero potem fascynacje Smile

A dramaty dzieją się naprawdę wielkie. I pół biedy, gdy chodzi tylko o złamane serca. Gorzej, gdy z takich naiwnych miłostek biorą się dzieci, które później stają się ofiarami tych dramatów. 

Przepraszam za offtop. Chciałem się tylko odnieść do tego, co napisała moja przedmówczyni.
Odpowiedz
#6
rozumiem Szopie i to nie jest oftop i nic takiego nie napisałeś a dramaty są były i będą . Ale skoro jestem człowiekiem to mam swoją wyobraźnie jak każdy z nas co potem kieruje się logiką i rozsądkiem jak napisałeś ale jęsli chodzi o mnie to i blondynka i czarnulka o pieknych włosach stawiam za wzór ,szczupła , niższa ode mnie a z charakteru ciepła, przyjazna ,troskliwa, cierpliwa to bardzo ważne, umiała słuchać i rozumieć , wyrozumiała i chciała żeby się móc Nia opiekowac ,wspierać ,wysluchać ,pocieszyć , czuć ze mną wspólnotę , byc zarazem miłością jak i najlepszą przyjaciólką co nigdy ze sobą się nie znudzimy ,do tego bardo płomienna ,wojownicza i miała to coś co aż mi włosy na dęba staną lub zacze łysięć z jej energią i entuzjazmem co roz[ali mnie tak że mi krew będzie pulsowała szybciej . Po prostu ideał to istota co chce wsparcia i chce kiedy się ją wielbi jak boginie ,wspiera i motywuje a zarazem sama jest tak silna że uniosła by tone zelaza żeby cie obronić oczywiście w przenośni heeh . Wspólnota i dążenie i myśli do tego samego . Takim sposobem nigdy się nie znudzimy a zagrożenie będziemy mieć w jednym palcu . Ma być troskliwa jak i niebezpieczna . Czyli żywioły ognia ,wody i natury . Taka słowianka co mi zeżre umysł i zapali mi tak uczucie że w moim sercu będzie wulkan co będzie w stanie spoczynku kiedy się nie wyleje ja mi serce złamie. Tyle.
Odpowiedz
#7
Hmm.. zbyt wiele by pisać bycie singlem ma swoje plusy, i chyba tak pozostanie.. :-)
Odpowiedz
#8
Nie mam ideałów, tak jak kiedyś piałem partnerki/żony szukam do 40. W tym temacie zrobiłem dużo, a nawet bardzo dużo jednak nie udało się. Hmm, a może nie chciałem, żeby się udało?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości