Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
z dziedzicem się nie da ale chociaż ty tu jesteś chociaż gość opanowany Joy i się nie denerwuj co już nie ma co dyskutować i dziedzic to cham co się nie zmieni a Dzika nie pisała do niego co jakby do niego to by mu powiedziała a pewnie musiała przekazać wiadomośc co nie mogła inaczej napisać i ja chciałem pozdrawić mą przyjaciółkę L .
Widzisz Ragnarze - wiku parafrazując klasyka: Gdy masz przed sobą TAKĄ sztukę, to ciężko zachować kulturę.  Cofając się kilka miesięcy wstecz, gdy Twoja przyjaciółka dostała tutaj bana, to przez jakiś czas zastanwiałem się czy ona żyje, czy czegoś sobie nie zrobiła, a tymczasem okazuje się, że ona ma się dobrze, a jedyne co się zmieniło, to jej lokalizacja. Kim jest ten Tytanic? Dojrzałym 35 - 45 latkiem, który chciał pomóc, podać rękę, biednej i  zagubionej małej dziewczynce, a  c o do czego przyszło to okazało się, że musi zderzyć się z troglodytą emocjonalnym?  Przed gościem pewnie jeszcze wiele psycho-doznań. No i to ciągłe przekonywanie, ze wy nie macie ze sobą kontaktu, a na każdym forum jesteście razem  Undecided
Grześ, weź daj spokój.
titanic to wam powiedziałem kto jest i razem z tobą robi z siebie troglodyte emocjonalnego zamiast pomóc co myśli że jest fajny jak ty i co jedyne umie to się wyżywać na młodszej od siebie dziewczynie co jest wygadana bardziej od was i to was boli że nie słucha takich prostaków co obrażać potrafią jedynie i zero podejścia psychologicznego do człowieka z wrażliwością i empatią tylko poważa tych inteligentnych jak jej mentor co by nigdy nie użył takiego słownictwa jak wy albo jakby użył to się przyznał do błędu co wy jestescie na to za słabi psychicznie i to świadczy tylko o nim że nie poniża innych istot by budować na ich nieszcześciu siebie co takie pustaki jak wy nie zrozumieją i tam na forum to tylko titanic jest taki wykolejeniec jak ty co był normalny jak 4rt zanim nie zaczeło mu sie wydawac ze ty jestes jakis bóg co go trza naśladwać. Dzika to urocza ,zdolna dziewczyna co i tak ma lepszych znajomych niż jakieś typy jak ty czy on co potrafią jedynie prowokować zaczepiać i jak psychopaci wpływać na uczucia a potem odzywki jak z pod jakiejś bramy co jakbyście byli szanującymi się dojrzałymi mężczyznami to byście mieli klasę porozmawiać jak przyzwoici ludzie. Nawet nie masz szacunku do historii co nawet 1 sierpnia zaczepiasz.
Panie i Panowie (wiecie o kim mówię): robicie śmietnik w tym wątku, łamiąc przy okazji -co najmniej- kilka punktów regulaminu.

Naprawdę złośliwość i szyderstwa to jedyne co możecie zaoferować w dyskusji? 

Wątek zostaje tymczasowo zamknięty. 

ps. a na prośbę jednej ze stron - rozważałem usunięcie niektórych obecnych tu postów, ale po zastanowieniu się - mam wątpliwości, czy dużo to zmieni ... zaraz zacznie się trollowanie w innych tematach...

ps. ..chyba nikt spoza magicznego koła nie wie dokładnie o co Wam chodzi, co tylko przynosi takie wnioski, że to sprawy prywatne - uszanujcie więc pozostałych forumowiczów i jeżeli macie się dalej droczyć to umówcie się na Discorda albo jakiś podobny wynalazek i tam sobie wbijajcie szpile.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 75 064 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 19 894 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 313 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 38 511 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości