Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
(26-05-2020, 19:27 )DziedzicPruski napisał(a): Rozumiem, że ogarnąłeś się już na dobre? Tylko nie pisz, że przestałeś  wyć do księżyca? Big Grin
jedni wolą wyć do księżyca drudzy lubią być jak cwane liski hahah więc nie przesadzajmy  Big Grin

(27-05-2020, 6:25 )Daniel napisał(a):
(26-05-2020, 19:27 )DziedzicPruski napisał(a): Rozumiem, że ogarnąłeś się już na dobre? Tylko nie pisz, że przestałeś  wyć do księżyca? Big Grin
jedni wolą wyć do księżyca drudzy lubią być jak cwane liski hahah więc nie przesadzajmy  Big Grin
ale dalej robie swoje i tak i swój umysł mam xd nawet się zrymowało.Narka
Cytat:jedni wolą wyć do księżyca drudzy lubią być jak cwane liski hahah więc nie przesadzajmy
Masz racje, a jeszcze  inni niczym żuk gnojarz toczą kulkę, której głównym budulcem jest kupa,  a tym samym  przybywając w dane miejsce,  a potem je opuszczając pozostawiają po sobie smród.

Cytat:ale dalej robie swoje i tak i swój umysł mam xd nawet się zrymowało.Narka
Hmm, a co robisz? Męczysz kogoś na jakimś forum?  Z tego co widzę na "depresji" Ciebie nie ma?
hehe no dobre sam mialem tak napisac z rana o kupsku i smrodzie xd. Nie martw sie tym powinienes sie cieszyc ze smeod jest zdala od ciebie w innym miejscu. Milego Big Grin
Zyje.
(27-05-2020, 17:17 )Daniel napisał(a): hehe no dobre sam mialem tak napisac z rana  o kupsku i smrodzie xd. Nie martw sie tym powinienes sie cieszyc ze smeod jest zdala od ciebie w innym miejscu. Milego Big Grin
Tak z czystej ciekawości, jak sobie radzisz z innymi współpracownikami?   Robią  z ciebie żarty?
(* (* (* (* (*(* (* (* (*(* (* (* (* (* (* (* (* (* (* (* (* (* (*
Nie wiem kim są postaci, które kryją się pod nickami Pan weteran, Tytanic, Redo  i nie rozumiem dlaczego piszesz o nich na tym forum? Znaczy się domniemam, że zostałaś wyrzucona z jakiegoś forum i ponownie czujesz, że zostałaś potraktowana niesprawiedliwie.
 Słuchaj, jeżeli chcesz sobie porozmawiać (wiesz dobrze, że tutaj nie jest to takie proste), to proszę bardzo, ale jeżeli przyszłaś tutaj po to, aby znowu wciągać mnie w swoje psychogierki lub mówiąc kolokwialnie, chcesz się do mnie przypierfalać, to nie będzie dobrze. Undecided
 Nie życzę sobie i nie zaakceptuję żadnych form insynuacji. Tyle w kwestii wprowadzenia, a tak w ogóle to witaj ponownie.
Z niczego nie zostałam wyrzucona i nie piszę tego do Ciebie. Nie muszę się tłumaczyć do kogo to kieruje.
Jakbyś tak w końcu nauczył się czytać ze zrozumieniem, to byś nie widział w tym żadnego przypierfalania do Ciebie. Jednakże widzę, że nic się nie zmieniłeś : )
weteran to spisek Arta co przesiedział tam parenaście lat w ukryciu i teraz się mści za ciebie i za jej mentora Redo co był moderatorem cieniem i miał wiele nicków i pomgł Dzikiej odzyska siły jak ją tu denerwowaliśmy nerwowo i potem jego tak samo męczyli i moją przyjaciółkę Lianę i udaje ciebie źeby dziką wystraszyć i żeby nie pojechała do Turcji i odbiera jej poczucie bezpieczeństwa co dał jej relic co był dla tych dzieciaków jak ojciec. Ja tu też nie moge pomóc bo mi Dzika nie chce go wydać i ci ludzie to jak dwa ognie co tu lepiej im nie wchodzić w droge tym tureckim ludziom ale dziką trza odprowadzić do Turcji co titanic zaczął i nie umie skończyć i jeszcze jej zrobił pole minowe przed odjazdem co ona teraz nie może tam w spokoju pojechać bo jej się Turcja z nim kojarzy i bardzo cierpi i nawet sam Ali tu nic nie pomoże i jeszcze zamiast wspierać rywalizuje z Nią nie wiadomo o co i jest zazdrosny jakby byli rówieśnikam
Puhuuko täällä joku turkkia ?


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 74 658 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 19 729 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 37 951 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 38 285 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości