Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
(03-05-2020, 11:01 )Daniel napisał(a): braklo mnie tu na chwile
Podczas nieobecności na tym forum z ilu innych forów zostałeś wyrzuconych?
z tegoco pamietam wszedzie dobrze sie tr, trzymam, skad takie nie potwierdzone informacje panie dziedzicu.Ja tu o innym temacie a ty mnie witasz jakimis bzdetami Big Grin
Rozumiem, w takim razie co u ciebie?  Nadal budujesz drogi czy  jesteś na przymusowym urlopie wygenerowanym przez Koronawirusa?
Dokonalem dzisiaj samostrzyzenia...mysle ze moglo pojsc zdecydowanie gorzej... Big Grin

Abec mam pytanie jesli mozna... co z tym interesem ze zbiorami owoców lasu? Przejąłes to?
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Nie, zajmuje się zupełnie czymś innym. Znaczy się zajmowałem się, bo na razie  koronawirus wysłał mnie na przymusowy urlop.
Tobie jak idzie z programowaniem? Pracujesz już czy jeszcze się uczysz?
Ja wiem ze robiles co innego ale myslalem ze moze myslales o przejeciu spraw po ojcu.
I pracuje i sie ucze ciagle ale nie wiadomo czy przez wirusa bede mial dalej prace. Na razie do konca sierpnia mam umowe, reszte mozliwe ze bezrobocie... :|
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
(04-05-2020, 21:48 )DziedzicPruski napisał(a): Rozumiem, w takim razie co u ciebie?  Nadal budujesz drogi czy  jesteś na przymusowym urlopie wygenerowanym przez Koronawirusa?
tak abc ciagle jestem na drogach od rana do wieczora, u nas nie moga sobie pizwoluc na przerwe bo gospodarka by duzo ucierpiała  Wiec nie nudze sie wogole, po pracy remoncik w pokoju a wwwekend cjyba juz rowerek Tongue
Cytat:Ja wiem ze robiles co innego ale myslalem ze moze myslales o przejeciu spraw po ojcu.
Sprzedałem na allegro to czego ojciec nie zdążył sprzedać i w sumie zarobiłem całkiem fajne pieniądze, ale nie zmienia to faktu, że nie jest to łatwe zajęcie.  Ludzie to pierdoły, ciągle coś sie nie podoba, kupowali, a potem zwracali itd..

Ojciec sprzedawał na zasadzie kontraktu/umowy, a to już jest inny level sprzedaży - raczej niedostępny dla mnie.

Cytat:tak abc ciagle jestem na drogach od rana do wieczora, u nas nie moga sobie pizwoluc na przerwe bo gospodarka by duzo ucierpiała  Wiec nie nudze sie wogole, po pracy remoncik w pokoju a wwwekend cjyba juz rowerek [Obrazek: tongue.png]

Budujesz autostrady czy jakieś drogi lokalne?
na S7 pracuje teraz w kierunku Kielc do Krakowa ,tak autostrady i drogi dojazdowe w tym też branże ,media i mosty
Rozumiem, że ogarnąłeś się już na dobre? Tylko nie pisz, że przestałeś  wyć do księżyca? Big Grin


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 75 144 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 19 904 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 372 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 38 555 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości