Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
(12-04-2019, 11:14 )fifikse napisał(a): chciałam powiedzieć, że kochają mnie tutaj wszyscy (prawie) i umówiliśmy się na seks grupowy!

może opiszemy wrażenia po czasie.
jeszcze nie wiem, tzn. nie wiemy.
zobaczymy co z tego wyjdzie.
się okaże.
czekajcie...

Big Grin
O tak, ja też Heart A ja w kwestii formalnej, to jeszcze aktualne, jeśli tak proszę o namiary.
Może na PW, by za wielu nie chciało dołączyć. Heart Heart Heart Heart Heart
Cytat:Może na PW, by za wielu nie chciało dołączyć.
fifikse napisała to w formie sarkazmu.
Lubisz takie zabawy? Zdaje się, że taka grupowa seksualna kotłowania w łóżku może skończyć się niefajnie np. utratą analnego dziewictwa  Undecided
(19-03-2020, 12:16 )DziedzicPruski napisał(a):
Cytat:Może na PW, by za wielu nie chciało dołączyć.
fifikse napisała to w formie sarkazmu.
Lubisz takie zabawy? Zdaje się, że taka grupowa seksualna kotłowania w łóżku może skończyć się niefajnie np. utratą analnego dziewictwa  Undecided
Spokojnie jakoś postaram się zadbać o swoją prywatną dupę.
Nie wiem czy lubię, tłoku niespecjalnie.
Domyslilem się że to sarkazm,taki bystry z natury jestem.
Wychodzi na to, że takie grupowe spotkania w łóżku raczej nie mają sensu, bo względną przyjemnością jest cały czas pilnować tyłów, aby jakieś prącie nie zaatakowało z partyzantna Undecided Z drugiej strony "analnadziewica"  może być całkiem fajnym motywem na nick internetowy. Big Grin
(19-03-2020, 20:33 )DziedzicPruski napisał(a): (...) Z drugiej strony "analnadziewica"  może być całkiem fajnym motywem na nick internetowy. Big Grin
Myślisz, że miałaby branie? ;D
Kurde ale temat ewoluował, a sobie tylko żart, czy sarkazm sprzed lat pociągnąłem dalej.
Cytat:Myślisz, że miałaby branie? ;D
 W sumie zależy od poczucia humoru, z mojego punktu widzenia ten nick po prostu jest zabawny. Undecided

Cytat:Kurde ale temat ewoluował, a sobie tylko żart, czy sarkazm sprzed lat pociągnąłem dalej.
No tak, my tutaj sobie żartujemy, a tymczasem dzieciaki...

https://wspolczesna.pl/sekszabawy-gimnaz...ar/5778353
E-lekcje to jest większa głupota niż wcześniej myślałem.  O 11 mam sprawdzian z wyrażeń algebraicznych na poziomie 6 klasy.  Tongue
Studiujesz cos?
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Nie, no co ty, w Polsce dzieci nie chodzą do szkoły, a lekcje mają w domu przed komputerem, a że mam u siebie chrześniaka to czasami biorę z nim udział w tych e-lekcjach.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 76 192 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 20 271 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 822 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 39 080 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości