Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
[Obrazek: 64421166_2324232184333293_31099670800912...e=5D7BF177]

Spotkałem go (mewa pisklak) wczoraj na dachu na garażu. Nie mam pojęcia jak się tam znalazł, bo prawdopodobnie nie potrafił jeszcze latać, ale nie byłem w stanie mu w żadnej sposób pomóc Sad I prawdopodobnie nie przetrwał wczorajszej burzy. Matka natura nie zna litości.
--

Jednak żyje. Dorosła mewa z nim po dachu chodzi.
Pier..lę, nie chudnę. Nic na siłę...
Lubię chodzić boso, po domu, trawie, piasku
https://www.youtube.com/watch?v=w1Jt35iYBX4
Marność nad marnościami i wszystko marność...jak żyć? Taka wciąż aktualność..
Mam na imprezowej playliscie prawie 300 piosenek Smile
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
Ostatni będą pierwszymi .
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
Czuje się dobrze Smile
Super Big Grin
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
cóż sir hrabio Dziedzic nie masz jaj przyznać że nienawiść a miłość to krucha nić co daje jedno silne uczucie negatywne bądz pozytywne a w twoich urojeniach robisz wszystko żeby dać Dzikiej cechy tej złej ,oziembłej tylko dlaczego taki obrót sprawy? może boisz się siebie ,może chodzi o te urojone zdrady, albo spotkania których nie możesz wybaczyć lub skazujesz się na tego co myśli że będzie wiecznie sam albo poprostu jesteś pijaczynką co sam nie wie co pisze w ciągu dnia i w nocy bo różnie tym bywa
oj dzidzicu dziedzicu chyba coś ci w sercu zabolało z tego uczucia do Dzikiej .Tak mnie wyzywałeś od kretynów i paranoików i zaprzeczałeś jak ci pisałem że masz jakis problem a teraz w nerwach sam się przyznałeś i to wszystko potwierdza i jestem pewny że użądliła cię tak mocno że teraz się drapiesz po dupsku i nie wiesz jak funkcjonować. Milczysz teraz specjalnie żeby podstresować, naładować aumulatory i obmyślasz jak zadać kolejny cios bo lubisz na siebie zwracać uwage więc ci mówię naucz się rozmawiać i nie udawaj ciągle gimbazy i nie kryj się po kątach jak psychopata co się odzywa tylko wtedy żeby się nawymądrzać i obrażać osobę co cię kocha. Ciekaw jestem co Dzika o tym myśli i jak to wygląda prywatnie u was i czemu na ten temat nie odpisała jaki jesteś zły


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 76 500 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 20 347 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 39 008 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 39 245 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości