Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
#51
Dale Cooper, nie wyciągaj proszę czyichś prywatnych spraw na światło dzienne. Ktoś może sobie tego nie życzyć. Załatwcie to między sobą.
#52
Szopie wariacie, szefie i dowódco steru na pokładzie tego statku co jest magiczne jak mycie brudów we frani ukochanej pralci mojej babci, Dzika, Abc i 4rt już przywykli, że się o nich mówi. Inaczej nic nie zdziałam, bo znowu nie mam z nimi kontaktu. Wiem że tu wrócą i czynie słusznie tylko mi zaufaj a zobaczysz że lampki się zaświecą. Nie robię nic co skrzywdzi reputacji czy uszkodzi forum tylko sprawie że wrócą szybko i ja to wiem.

Chce też wspomnieć o Samancie mniszce buddyjskiej, co pisała tyle postów i byłoby szkoda jej potencjału marnować. Samantha wracaj ,pisz ile chcesz, odżyj i miej świadomość, że jesteś potrzebna.
#53
Z dużej chmury mały deszcz... po wczorajszym, stresującym dniu myślałem, że będę musiał zmienić pracę, ale wszystko sobie dziś w firmie wyjaśniliśmy i jest OK  Smile
#54
jest mi smutno i troche źle że już nie ma tego wątku a największy nie smak jak to się skończyło. No cóż w realu są zupełnie inni i musicie mi wierzyć niż tutaj więc nie mam do nich pretensji . Skoro im tak dobrze, a tak myślę bo ten abcczasamid to na pewno był  Abc  jak i ten 2+2= 5 , i jako abc pokazał swoje prawdziwe oblicze, a  jako ten 2+2  kogoś kogo zgrywa tylko na forum, to niech żyją w ukryciu przed forum ,netem i niech sobie mają grupkę małych abeciątek Smile
#55
Dokładnie Dale Cooper. A Ty chłopie zacznij w końcu myśleć o sobie. Nikt za Ciebie tego nie zrobi.
#56
Jutro znów jadę do domu, szykuje się impreza u Szwagra ... brzmi groźnie, pewnie skończy się na:

[Obrazek: TsZJ0sBJLxIYvPGt.jpg]
#57
i co abc kiedy mnie nie było pzemyślałeś sobie wszystko?
#58
Czuję pustkę.
#59
Odliczam dni do końca. Już tylko sześć!  Big Grin
#60
Pora umierać.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 76 192 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 20 271 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 822 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 39 080 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości