Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
#21
(13-08-2018, 5:49 )Szop napisał(a): @Dale Cooper połowę dzieła wykonał, kto zaczął Smile Co Ci powiedziała psycholog, jeśli wolno spytać? Jakaś terapia jest dla Ciebie przewidziana?

 @Szop tak byłem u psychologa pare razy i mówiłem wszystko co mnie dręczy ale nie umie mi pomóc jak i nie umie mnie zrozumieć jak każdy żyjący człowiek, dlatego powtarzam po raz kolejny że odezwij się abc albo daj jakiś znak a wiem że chowasz się pewnie w jakimś bunkrze na innym forum i chcesz pewnie od początku zacząć, bo jest ci wygodniej ale w głębi ducha chcesz się odezwać i ja to wierzę, bo nie da się tak zapomnieć tyle lat spędzonych w jednym miejscu z tymi samymi ludźmi. Wiem że ludzie ci są tutaj tobie obojętni w końcu jesteś realistą i to są tylko nicki ale samo to że pisałeś tutaj wiele lat nie da się wymazać o tak z pamięci , dlatego uciekasz w inne miejsca i próbujesz znów zacząć od nowa ale w myślach wiem gdzie jesteś i siebie też nie oszukasz Pozdrów Dziką bo za Nią mocno tęsknię i odezwijcie się w końcu razem
#22
Heart 
spędziłem mile cały dzień w Warszawie w towarzystwie Dzikiej i abc i było super, wszystko jest w porządku i czuje ulgę emocjonalną . Ja zajechałem tam ostatni jak Dzika i Abc już tam byli blisko jego domu .Było sympatycznie ,wesoło ,ognisko do wczesnego rana przy muzyce i piwku. A potem mnie odprowadzili na pociąg wczesnym rankiem do Krakowa. Jestem przeszczęśliwy bo to już nie Mój sen a realia i czekam na kolejne spotkanie. Dziękuje wam kochani za ten dzień z wami  Heart
#23
...że fatalnie się dziś czuje Sad i fizycznie i psychicznie.
#24
trzy tygodnie bez leków, uff bywa "słabo"
#25
Czy to już czas na śmierć?
#26
Czas zacząć słuchać intuicji jak mówi spie****** to tak trzeba robić .
Odpływam ....
Zanikam ...
Zagubiona rozmywam się...
Blaknę ...
Zagubiona rozmywam się ...
#27
(23-08-2018, 8:18 )Buka napisał(a): Czy to już czas na śmierć?

"Jest tylko jeden bóg - nazywa się Śmierć. A co mówimy bogowi śmierci? Nie dzisiaj!" .Buka jeszcze nie twój czas i musisz się pozbierać w całość a wiem że dasz rade .
#28
https://youtu.be/rYm5tauP5tc
#29
jestem smutny z wycieczki z abc i dziką po górach, bo kiedy sobie spacerowaliśmy straciłem ich z oczu odwracając się czy idą za mną, tak jakby rozpadli się w powietrzu. Odbili pewnie w innym kierunku nie dając szans znalezienia ich bez kontaktu od nich . Wróciłem do mieszkania co wynajęliśmy w 3 i okazało się że wszystko zabrali i że mi ucieklii i chcą spędzić czas razem a nie ze mną. Jestem załamany, nie odpisują mi na smsy, nie odbierają telefonu tak jak by nic się nigdy nie wydarzyło. Z początku myślałem że jest miła atmosfera, były pomysły na spędzenie czasu i byli zadowoleni ale to musiało być moim złudzeniem

To drugie z kolei pod rząd czarne wakacje w życiu...
#30
to zły sen był??


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 75 144 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 19 904 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 372 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 38 555 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości