Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityczny miszmasz
Stanisław Karczewski oburzony wystąpieniem Borysa Budki

https://dorzeczy.pl/kraj/158081/to-jest-...budce.html

Budka podsumował przygotowania

"Polityk zarzucił Prawu i Sprawiedliwości, że formacja ta unikała debaty, bo zajmowała się sama sobą. – Walczyliście o stołki, wpływy, dzieliliście pieniądze, a Polaków zostawiliście samych. Dziś padł kolejny rekord zachorowań. Ponad 10 tysięcy, a dziś staje i powtarza kłamstwa ostatnich miesięcy – mówił Budka. Jak podkreślał, premier Morawiecki zamiast walczyć z pandemią, walczy z prawdą. – A prawda jest taka, że dotarliśmy do ściany. To jest opinia lekarzy, dyrektorów szpitali, ratowników medycznych – podkreślał z mównicy lider Platformy Obywatelskiej."

Z kolei na to Karczewski

"Pan Budka atakując premiera, rząd, Prawo i Sprawiedliwość i Zjednoczoną Prawicę tak naprawdę atakuje rządy wszystkich krajów w Europie. Przecież w całej Europie jest gwałtowny wzrost zachorowań. To jest od nas zupełnie niezależne. Wirus jest, atakuje, a my powinniśmy wspólnie walczyć".

Kabaret. Mało już że "Polki i Polacy są atakowani" jak już ktokolwiek ośmieli się za cokolwiek skrytykować ten rząd i podległą mu resztę, teraz już inne państwa mają być obrażane.


Teraz trzeba zrobić tak że Budka to kłamca a Karczewski prawdomówny a jeśli się nie da to chociaż pokrzywdzony. Najlepiej żeby przeciętny Polak już był zakręcony jak " słoik po ogórkach"po tej obróbce ze skrawaniem jaką się na nas dokonuje.
Łatwiej by było bez innych mediów niż rządowe prawda? Tak jak to bywało niegdyś że komunikat prasowy idzie bezpośrednio z partii lub centrum prasowego a reszta mediów jest właściwie tylko od kolportowania, ewentualnie lekkiej interpretacji z naciskiem na lekkiej. Można generalnie pisać o "wszystkim" byle by temu " komunikatowi" nie zaprzeczyć. Inaczej podchodzi pod kwalifikacje czynu antyludowego, przeciw ojczyźnie lub podejrzenie agenturalności.
Problem był również taki że partia miała własne zdanie w większości tematów, dziedzin i wypuszczała czasami nawet i dziesiątki komunikatów.
Odpowiedz
Doktor Grzesiowski zwolniony.

https://dorzeczy.pl/kraj/158093/dr-grzes...ykuja.html

Poobrażał wszystkie kraje na świecie które walczą z covidem i które zaliczają wzrosty zakażeń? Tongue  Pewnie skrzynka mailowa naszych ambasad została zawalona po tej wielomiesięcznej polityce " obrażania" Doktora Grzesiowskiego. W USA mają nam po tym wypowiedzieć placówkę dyplomatyczną.

Jakby " Wiadomościom" chciało się poruszyć temat to już mam pasek : " Grzesiowski wstąpił do opozycji ? " może " Grzesiowski utrudniał rządowi walkę" . Chyba że " polska racja stanu" nie pozwala to się nie zajmujcie.
Odpowiedz
(20-07-2020, 12:47 )Supa napisał(a): Mateusz Morawiecki ogłosił dziś w Sejmie swoją strategię walki z koronawirusem
Tego nie można już zatrzymać - za późno.  Jedyne co mogą robić to kłamać i nie podawać prawdziwej liczby zgonów, żeby ludzie żyli sobie spokojne w pełnej nieświadomości. Moja bliska znajoma pracowała w Czarnkowie jako położna. Po utworzeniu na tym terenie tzw. szpitala COVIDowego została oddelegowana do niego, gdzie pracowała przy pacjentach respiratorowych. Wytrzymała raptem kilka dni, gdzie w ostatni piątek rzuciła prace po tym, gdy na swojej zmianie musiała wywieźć do kostnicy 36 osób. Tymczasem w TV podali ile zgonów? 20 na całą Polskę?
Odpowiedz
Według Winnickiego papież Franciszek już przebił Borgie

https://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art...nicki.html

Ciekawa gradacja grzechów


https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_VI

Znacznie ale to znacznie gorszy Smile
Odpowiedz
Myślę że doszliśmy już do takiego momentu że raczej ciężko nie zorientować się do czego to wszystko zmierza. Trzeba tego albo nie chcieć, w sensie uświadomić lub przez ostatnie 5 lat nie interesować się naszą polityką. Całe państwo z różnymi sektorami prywatnymi ma przejść na własność głównie jednego człowieka. Mają mu to wręczyć jego wyborcy jednocześnie myśląc że to dla nich, dla ich dobra, nie wiedząc tak naprawdę po co, jakiś tam powód zostanie podany, tyle że ja mówię o prawdziwym. Myślę że to jest tego typu elektorat że jest w stanie odrzucić wszystkie sygnały ostrzegawcze, już bez znaczenia skąd pochodzą, skąd by nie pochodziły, nawet wewnątrz rodziny. Do odrzucenia jest dosłownie wszystko, wszystko co nie pochodzi z jednego źródła, z jednej "macierzy". Nie istnieje sposób na który nie byli by się w stanie nabrać, nie istnieje. Kto jeszcze liczył na jakieś otrzeźwienie, sądzę że się przeliczył, to jest kierunek według mnie nieodwracalny.
Dlatego podziały będą jeszcze głębsze, nie tylko między miastem a mniejszymi miejscowościami i wsiami, będzie także między "młodymi" i "starymi". Nie rozumiemy się i raczej już nie zrozumiemy, nie w tych kwestiach. Bo czy nie widać że oni tak naprawdę już nie potrzebują informacji, ponad tą która wychodzi z jednego ośrodka telewizyjnego? Widać. Powiedzmy to sobie również szczerze, starsze pokolenie jest szalenie kłótliwe i nie lubi zmieniać swojego zdania. Nie zrobi tego dla nikogo. Dla nikogo. Nie mamy do czynienia już z poglądami, mamy do czynienia z wiarą. Obok tej stricte religijnej, doszła ta świecka.
Myśleliśmy że otrzymali "szczepionkę" w postaci życia w poprzednim systemie? Myśleliśmy że cała mądrość bierze się z wieku i doświadczenia? To się myliliśmy. Będzie to widać coraz bardziej i bardziej, za 5 lat będziemy już w innym miejscu. Już za niecałe 3 lata powinniśmy być w innym. Widać można popełniać ciągle jedne i te sam błędy, jedne i te same.
Odpowiedz
Prezydent zapowiedział że nie wyrazi poparcia dla przeprowadzenia obchodów niepodległości 11 listopada.

https://wiadomosci.wp.pl/marsz-narodowco...428545728a


Wokół tego rozegra się następna szopka polityczna. Potencjometr mierzący głupie teksty będzie znajdował się w górnych rejonach.
Ci co nie będą chcieli przeprowadzić tego święta to " oczywiście" będą antypolacy, druga strona to z kolei będą " ruskie onuce". Wiadomości wyprodukują materiały z tezą, " Konfederaci chcą zabijać Polaków" z kolei media współpracujące z Konfederacją wymyślą sobie coś w rodzaju " Żydy mówią Polakom co mają robić ,zakazują nam patriotycznych świąt".
Najprędzej 11 listopada to będzie nieformalny zjazd antycovidovców i sympatyków Konfederacji którzy i  tak będą próbowali przeprowadzić jakiś marsz łamane na pochód, dojdzie do ekscesów z policją ewentualnie z wojskiem jeśli te zostanie zmobilizowane. Przypominam że już raz tak było, wtedy kiedy narodowcy zostali zmuszeni do wspólnej organizacji z prezydentem i PISem, do obstawy zostało sprowadzone wojsko.
Jak się można spodziewać Max Kolonko kolejny raz nagra filmik w którym będzie nawoływał do buntu i wejdzie w ten swój specyficzny trans. Wypowie coś w rodzaju " Oni chcą Was ubezwłasnowolnić! " , " Kto raz da sobą rządzić na zawsze zostanie niewolnikiem!" czy coś w tym rodzaju. Powinien też być jakiś wątek żydowski, typu " Żydy zabraniają polakom patriotyzmu!". Po tym jakaś patriotyczna pieśń, może coś o Matce Boskiej.
Całkiem możliwe że znowu ktoś nagra swój protest song na gitarze, w atmosferze rodem ze stanu wojennego, z tekstami w stylu " prawdziwi Polacy się nie poddadzą" czy co tam zostanie wymyślone. Na pewno coś chwytającego za serce Wink
Spodziewam się że policja będzie się z nimi ganiać i ogólnie będzie niebezpiecznie. W zależności ile osób jeszcze przybędzie na ten marsz 11 listopada. Jakby przybyło coś z około 200 tys. osób to sytuacja może wymknąć się z pod kontroli.
Odpowiedz
Lekarz mówi o przygotowaniach w kwestii covid 19.

https://polskatimes.pl/lekarz-z-wroclawi...4-15250492



Jakby to rozegrać propagandowo?

Bierzemy cytat lekarza w takiej formie : "Nie jesteśmy przygotowani, bo przygotowania przespaliśmy". Nie wprowadzać w temat tylko stwierdzić że lekarz mówiąc "my" miał na myśli lekarzy czyli lekarz składa samokrytykę Big Grin


Z działań zakulisowych, wybadać jak nazywa się ten lekarz, zorientować jaka jest możliwość jego zwolnienia. Jak nie to niech tam jakiś organ do tego powołany, niech będzie prokuratura sprawdzi jakie były skargi na niego, kwestie korpucji itd.
Nie mam wątpliwości że mamy do czynienia z ludźmi mściwymi. Mnie nie interesuje ten cały pr, wystąpienia, konferencje, uśmiechy, słodkie zdjęcia, akcje w internecie czy gdziekolwiek. Nie robi na mnie wrażenia że sobie pojadą na jakąś uroczystość religijną czy do kościoła.
Odpowiedz
Prawdziwych informacji, co do liczby chorych na COVID 19 nie dostaniemy, bo MEDIA potrafią zakłamywać i manipulować.
Media są powiązane z rządem, co jest oczywiste.

A rządowi ( w tym przypadku najbardziej PiS ) chodzi o to, żeby ogłupiać ludzi w społeczeństwie. Żeby ludzie wierzyli w bzdury.

Ludzie chcieli i popierali PiS w Polsce, no to mają ten rząd, a teraz i sami, niektórzy wyborcy tego rządu zaczynają narzekać na rządy PiS, bo rząd ten pokazał swoją, prawdziwą twarz...
Sami wyborcy dali się temu rządowi ogłupić, to mają teraz to, co mają w kraju.
Ja nigdy nie popierałem PiS-u i nigdy nie chodziłem na wybory tego rządu, ani żadnego innego rządu.
Jedynie Lewica mnie przekonuje, bo jest przynajmniej rząd, który dąży do jakiejś sprawiedliwości społecznej, do równości społecznej, do zaprzestania zbędnego finansowania Kościoła w Polsce przez rząd PiS i do oddzielenia: Kościoła od Państwa, co ja całkowicie popieram.

Bo tak powinno być zrobione w Polsce.

Ale, Lewica nie ma nic do powiedzenia, przy podłych, parszywych rządach PiS.
Jestem sobie. 
Odpowiedz
Najpierw przymusowe szczepienia, a potem co?  Czipowanie? Big Grin 
https://twitter.com/TheCejrowski/status/...7076942849
Odpowiedz
W kraju coraz więcej protestów różnych grup, od osób przeciwko zmianom w przepisach aborcyjnych przez antycovidovców oraz przedsiębiorcy.


https://www.money.pl/gospodarka/policja-...9104a.html

https://polskatimes.pl/koronawirus-w-pol...1-15253602

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020...ref=slider


Już się momentami można pogubić kto gdzie protestuje.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości