Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
#91
Dziś jeszcze gorzej. Zobojętnienie, apatia. Generalnie czas umierać...
#92
Urlop mi się kończy. Jutro do pracy. Dziś dobrze się czuję.
#93
Kiepsko....lece w czwartek do domu zegnac sie z ojcem...
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
#94
(27-08-2019, 18:05 )gandalf napisał(a): ty żagiel miałeś się nie odzywać ze swoimi mądrościami bo coś napiszesz i uciekasz jak tchórz i to wszystko wina Dziedzica co nie umie grzecznie rozmawiać i jak ja trafię na policję to jego sciągne za sobą bo sprawę trzeba doprowadzić do końca. Jeszcze raz Cię przepraszam Dzika że muszę się tak głupio zachowywać i za te insynujacje jakbym wątpił w Twe uczucia a nie wątpie i masz racje że to prowokacja i to słaba i przyznaje ale inaczej się nie da i nie myśl sobie że chce cię śledzić i to pisać
nie do ciebie się odzywam ........

(27-08-2019, 21:17 )JoyOfSatan napisał(a): Kiepsko....lece w czwartek do domu zegnac sie z ojcem...
współczuję jeżeli się dobrze domyślam
#95
Przykro mi JoyOfSatan, trzymaj się.
#96
Dzieki Smile
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
#97
W sumie od kilku miesięcy też jestem pół-sierotka Confused także cóż, trzymaj się Joyu
#98
też się łączę z twoim bolem i cierpieniem Joyu. Trzymaj się i sorka ze zasmiecam twoja tragedię pisaniem co każdy ma dość
#99
Bardzo źle ojciec zmarl... najgorsze teraz ze nikt nie ma ochoty gadac spotykac sie z ludźmi, a tu po pogrzebie zwali sie masa ludzi... co za kretynska tradycja z tymi stypami... :/
Poza tym straszny niesmak po pobycie ojca w szpitalu...straszny ostatni dzien mial... Sad


Abec a ktory rodzic tata czy mama?
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Trzymaj się Joy. A z tymi stypami to faktycznie jest słabo bo człowiek jest roz..bany emocjonalnie a tu jeszcze bankiet i tłum ludzi


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 072 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 46 867 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości