Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
#21
Bez chęci do czegokolwiek. Poirytowany wszystkim, najbardziej temperaturą. Nie wiem, kiedy ostatnio miałem tak dość tej pory roku, bo zwykle ją lubię.
[Obrazek: 14VwQdJ.png]
#22
W miarę ok.
#23
do dupy  Sad
#24
Psychicznie ok, fizycznie kiepsko, przez ten gorąc nie da się spać.
#25
Zdycham. Taka pogoda to nie są warunki do pracy.
#26
Czuje się naładowany energią bo po naszym spotkaniu w trójkę teraz chcemy powędrować w góry , obiecałem abc że będę jego przewodnikiem i mamy zamiar pojechać w góry .Dzika tez zna bardzo dobrze Bieszczady nawet lepiej niż ja więc abc się na pewno ucieszy z tego wypadu . Będzie  dobra zabawa , dużo wysiłku i wędrówka w dzikość natury.Jest super relacja i chemia między naszą trójką i po ostatnim spotkaniu w Warszawie postanowiliśmy cieszyć się razem jeszcze z lata i gdzieś razem spędzić czas uciekając od codziennych problemów . Przygotowania trwają ,kontakt mamy na bieżąco i i rozmyślamy każdy pomysł jak to zorganizować żeby nam niczego nie brakowało . Ja jako przewodnik będę szedł w przodzie  z tyłu Abc i Dzika co swym spojrzeniem będą rejestrować widok natury i swej duszy a ja skupiony na tym żeby ich doprowadzić szczęśliwie na miejsce i żeby się nie zgubić bo odpowiedzialność na mej głowie. Kiedy ja będę myślał i rozmyślał szlaki gdzie pójdziemy oni zakochani będą wędrować w szumie wiatru i syczącego potoku górskiego a swoim urokiem bardzo mocnym  zmienią niebo w zieleń tworząc bajkową aurę i atmosferę .
#27
Uważaj na siebie Dale Cooper.
#28

na co Szopie ze mnie zrzuca w przepaść i robią spisek przeciwko mnie Smile
#29
A dziś się dobrze czuje , choć zobaczymy co dzień przyniesie .
#30
Nie bardzo. A właściwie wcale :|


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 572 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 47 467 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości