Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnośnie przywiązywania się ludzi, jak z tym u was?
#1
Sad 
Otóż mam takie zapytanie odnośnie przywiązywania się ludzi, a mianowicie miałem taką sytuację że niegdyś dawniej, żyłem z ludźmi dość w dobrej koleżeńskiej relacji, pracowałem itd wtedy miałem bardzo dużo kolegów, zlatywali się zawsze kiedy tylko wiedzieli że mam wolne od pracy itd, zdążyłem zauważyć tę sytuację i wyemigrowałem na jakiś niecały rok za granicę, postanowiłem ''uciąć'' kontakty, na nieszczęście moje zdarzyło się tak iż byłem zmuszony wrócić do miejsca zamieszkania, na niedługi czas, i tu pojawia się problem, ci ludzie chyba za bardzo się do mnie przywiązali, Confused  zaczęło się nękanie w 2019r okradli piwnicę moją i sąsiada, drugi błąd nie zgłosiłem tego na policje, i nie bardzo wiem co zginęło przez bałagan jaki tam panuje, dlatego że komisariat w tej wiosce działa tylko teoretycznie, po powrocie z zagranicy zaczęły jeździć za mną jakieś samochody, gdy wracałem z zakupami itp. itd byłem trzeźwy, Confused a że akurat od jakiegoś czasu odczuwałem silne lęki, czuję się zaszczuty, znam tych ludzi z widzenia i nie utrzymywałem z nimi jakiś bliskich relacji, kiedy powiedziałem o tej sytuacji domownikom, obracają wszystko w żart i na siłę próbują zrobić ze mnie schizofrenika, Confused co mnie dobija, czuje niepokój, wiem że muszę się wyprowadzić, choć mam lęki z tym związane nie czuję się na siłach aktualnie by podjąć pracę, i niechcę tu żyć i pracować, ci ludzie patrzą co robię i komentują między sobą, sami nie osiągnęli nic, dodam że to osobniki z tzw nizin społecznych, rozglądam się powoli za wymarszem stąd, poniekąd jestem zmuszony podjąć życie na własną rękę, jestem niemal pewien że coś mi tu grozi, do tego zostałem powiadomiony że ktoś na mnie czeka? nie wiem z jakiego powodu jestem osobą bezkonfliktową,  Huh być może to jest powodem? co robić? Blush
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Odnośnie przywiązywania się ludzi, jak z tym u was? - przez demcienistyczny92 - 02-03-2021, 19:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości