Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego ludzie kradną i żyją z kradzieży?
#4
W dzisiejszych czasach zauważyłem że ludzie z kręgów w których kiedyś się obracałem kradną bo tak im wygodnie, nie chce im się iść uczciwie zarabiać bo szybciej jest ukraść, wielu z nich tłumaczy to ''głodem'' tak najprościej, ale nic ich nie usprawiedliwia niestety mnie też okradli z jakichś tam drobnych rzeczy, Policja tu gdzie mieszkam nie działa dlatego nawet nie zgłaszałem takiej drobnostki, a po drugie wiem gdzie znajdują się rzeczy które mi poginęły, nie chcę do tego wracać i rozpamiętywać na samą myśl robi mi się gorąco, kradną ludzie zepsuci, jeśli nie ukradniesz znaczy że masz i ciebie okradną, wydaje mi się że znam ich ''myślenie'' jeśli można powiedzieć że złodziej myśli, brak wzorców jakichkolwiek pozytywnych i dobrego wychowania to pcha ich do kradzieży, to moja opinia w tym temacie, zawsze wiedziałem że jeśli jeden człowiek świadomie, krzywdzi drugiego, musi być z nim coś nie tak, jeśli widzisz swoją wadę i podejmujesz walkę by się zmienić tzn że masz rozum jeśli popełniasz ten sam błąd wielokrotnie, należy się głęboko zastanowić i zacząć szukać pomocy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dlaczego ludzie kradną i żyją z kradzieży? - przez demcienistyczny92 - 27-12-2020, 7:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości