Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne.
To jest ten artykuł o którym wspominał również wczoraj Sylwester Latkowski. Napisany razem z Michałem Majewskim. Opublikowany w 2015 roku.
Jest opisany między innymi wątek tego znanego show mana o którym wczoraj była mowa, to jak się Latkowski dowiedział. Według niego opowiadał mu to chłopak który jest męska prostytutką i miał być w mieszkaniu u tego celebryty. Według Latkowskiego policja kilka razy miała wkraczać do mieszkania tej osoby i dokumentować sytuację. Tak się przynajmniej wyraził. Myślę że po tym co wczoraj powiedział Latkowski, jak naprowadził bardzo łatwo się domyślić o kogo ma chodzić. Tym bardziej że podał imię i nazwisko jego pracodawcy.

https://www.wprost.pl/kraj/487367/burdel-warszawa.html

Dodatkowo jest też pociągnięty wątek męskiej prostytucji z Dworca Warszawa który był tematem filmu Latkowskiego w 2005 r.  O nim też wczoraj wspominano.
Autorzy artykułu podają jak policja słabo lub nawet wcale interesuje się tematem płatnego, męskiego seksu, również z udziałem chłopców, nawet wtedy kiedy występuje gwałt, chyba także i wtedy kiedy dotyczyły sytuacji w których wiek chłopaków kwalifikuje sytuacje jako czyn pedofilski.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 18:30
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 12-10-2018, 21:14
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 17:04
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 18:31
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Dale Cooper - 13-10-2018, 22:37
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez woofy - 15-04-2019, 1:00
RE: Ciekawe artykuły i filmy dokumentalne. - przez Supa - 21-05-2020, 12:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości