Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum
#25
1. Zupełnie przypadkowo natknąłem się raz na grupę rówieśników, którzy próbowali stawać na rękach , stawali , ale podpierali się nogami o ścianę pod klatką, widząc to potem zasugerowałem swoim kolegom abyśmy też tak spróbowali, o dziwo nie stanowiło to żadnego problemu, więc próbowaliśmy normalnie stawać i chodzić , aż w końcu chodzenie było pikusiem. Jakoś zaraz po tym ukazał się teledysk bomfunk mc's w tv i Music Instructor - Superfly, ta muzyka mnie wtedy porwała , tańczyli w tym teledysku właśnie breakdance, to było moje pierwsze zetkniecie z tym tańcem, poczułem wtedy że to jest to , ja to czuje i od tego się zaczęło.

2. Interesowałem i niestety też wywoływałem, możesz wierzyć lub nie, ale duchy naprawdę istnieją, nie chciej się o tym przekonać Wink.

3. Hmm chyba nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale myślę że najlepiej bym się jednak odnalazł w krajach w których jest dosyć zimno i szybko zapada zmrok  jak Norwegia lub Finlandia.

Daje zajęcie na kilka minut Dzikiej kierując do niej ponownie pytania Wink <3

1. Jak trafiłaś na forum fobicy.pl ?
2. Jakie wartości w ludziach cenisz najbardziej?‎
3. Co sprawiło, że zaczęłaś interesować się zjawiskami paranormalnymi ?



Wiadomości w tym wątku
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 23-12-2018, 6:33
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 27-12-2018, 1:36
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 29-12-2018, 13:27
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez abcczasamic - 30-12-2018, 11:14
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 31-12-2018, 10:16
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez woofy - 01-01-2019, 10:29
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 06-01-2019, 16:45
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 10-01-2019, 0:42
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Samotniczek - 10-01-2019, 11:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości