Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum
#9
1 tak ,umiem ale w przypadku siebie i osób związanych ze mną ,na szerszy świat nie zwracam większej uwagi .Następny rok powinien być lepszy niż obecny jeszcze stary rok .
2 każdy ma różny charakter co nie czyni go złym ,są tylko osoby kontrowersyjne . Trochę dałeś ogólne pytanie bo ludzi gorszych jest dużo ode mnie choćby zboczeńce , gwałciciele czy mordercy .Natomiast sam Ty masz dużo do poprawy bo nie jesteś  szczery ze swymi czynami i i igrasz z losem co u mnie jest nie pojęte , manipulujesz co widzę swoim skromnym wzrokiem że nie jesteś lepszy ode mnie, jesteś nie odpowiedzialny i uciekasz od problemów zostawiając to innym którzy potem cierpią przez twą próżność.
3 praktycznie robię wszystko o 360 stopni co inni bo nie jestem materialistą , nie jestem chytry i jestem otwarty na każdą pomoc dla innych ,ale też jestem inny w innych przypadkach jak sposób myślenia ,rozumienia, innych rzeczy co inni to widzą inaczej . Mój świat to bariera co otwarta jest dla niektórych osób .



tak jak Dzikiej odpisałem na pytanie tak zrobię i jeszcze podręczę tą owieczkę piękną

1 jaka jest Twoim zdaniem największa zaleta abc  
2 jaka jest według Ciebie największa wada abc
3 jakie zachowanie abc akceptujesz, którego nie zaakceptowałabyś u nikogo innego  

abc:

1 to ze jest inteligentna i znacznie bystra od nas tutaj zgromadzonych to wiemy od nie dziś więc wymień 2 inne cechy pozytywne u Dzikiej
2. czego się bardzo boisz ,obawiasz co powoduje że myślisz o tym
3. co lubisz w Dzikiej czego nie ma żadna inna dziewczyna
4. dlaczego masz zmienne nastroje i zachowujesz się różnie


Wiadomości w tym wątku
tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 23-12-2018, 6:33
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 27-12-2018, 1:36
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 29-12-2018, 13:27
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez abcczasamic - 30-12-2018, 11:14
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 31-12-2018, 10:16
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez woofy - 01-01-2019, 10:29
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 06-01-2019, 16:45
RE: tutaj zadajemy pytania do użytkowników z forum - przez Dale Cooper - 10-01-2019, 0:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości