Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A może by tak ... się spotkać?
#1
Tongue 
Ten weekend (w moim przypadku) odpada, ale póki jest jeszcze ładna pogoda - czy mielibyście ochotę posiedzieć, pogadać, napić się piwka/coli/wody? 

Wiem, że konkurencyjne forum taki zlot robi...my mamy być gorsi? ; ]

Jako słoik, proponuję oczywiście Warszawę Tongue Jest wiele fajnych miejsc, gdzie można by pójść...

Nic na siłę, ale następna sobota lub niedziela byłaby dobrym terminem.

Wpisywać się tutaj, jeżeli ktoś chętny.
Odpowiedz
#2
Bardzo chętnie bym dołączyła, ale dla mnie niestety za daleko : ( Tak czy inaczej propsuję inicjatywę.
Odpowiedz
#3
Popieram, chociaż nie gwarantuję, że nie najdzie mnie znowu jakaś paranoja i nie zrezygnuję w ostatniej chwili z powodu wewnętrznych odpałów.
[Obrazek: 14VwQdJ.png]
Odpowiedz
#4
(14-09-2019, 17:12 )Elfka napisał(a): Bardzo chętnie bym dołączyła, ale dla mnie niestety za daleko : ( Tak czy inaczej propsuję inicjatywę.
A skąd jesteś?

(14-09-2019, 23:54 )Knife napisał(a): Popieram, chociaż nie gwarantuję, że nie najdzie mnie znowu jakaś paranoja i nie zrezygnuję w ostatniej chwili z powodu wewnętrznych odpałów.
Możemy ustalić jakieś miejsce w Wawie i godzinę, kto będzie chciał to przyjdzie... Ja proponuję aby "nasi" mieli karteczkę z napisem "fsid", łatwiej będzie rozpoznać Smile

Jest fajny park w okolicach Dworca Warszawa Powiśle, o nazwie "Karola Beyera".
Odpowiedz
#5
"Niech ktoś" coś rzuci, mi raczej dość łatwo będzie się dostosować. Tzn. po 17 nawet w tygodniu jestem wolny (i na miejscu), zaś w weekendy musiałbym dojechać, ale problemu nie ma, bo zwykle i tak nie mam co robić.
[Obrazek: 14VwQdJ.png]
Odpowiedz
#6
Podbijam. Najbliższe 3 weekendy jestem w Wawie. Jak ktoś chce skoczyć na piwko (trzeba się powoli zacząć śpieszyć, od nowego roku akcyza +10%), to niech się odezwie w tym wątku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości