Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę spać bo...
#1
Gorąco jak cholera... Confused
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#2
chcialbym znac powod... no ale no... niestety
Odpowiedz
#3
Bo nachlałem sie kawy jak głupek...  Undecided
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#4
Bo gorąco.
[Obrazek: 14VwQdJ.png]
Odpowiedz
#5
Bo trzymam kredens
Odpowiedz
#6
bo nie moge zasnąć...
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#7
Nie wiem, coś mi dolega. Huh
[Obrazek: 14VwQdJ.png]
Odpowiedz
#8
Jak zwykle milion myśli na sekundę .
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
Odpowiedz
#9
Boli mnie głowa i zaczyna się odzywać przypalona słońcem skóra.
[Obrazek: 14VwQdJ.png]
Odpowiedz
#10
Thumbs Up 
Nie mogę spać, bo myślę cały czas o wypadzie w góry i odpowiedzialności za dwójkę moich przyjaciół. Przepraszam ich za ciągłe tu pisanie, ale wiedzą że dopóki się nie odezwą tutaj będę pisał również o nich. Przygotowania idą silną parą, okazało się, że abc ma coś czego zawsze się wyrzekał czyli zdolności magiczne dzięki którym szybciej przychodzą jemu pomysły na spędzony czas i cała organizacja. Jestem zachwycony i już nie moge się doczekać kiedy już będziemy na miejscu wszyscy razem . Abc to inna istota niż co pokazywał nam bo w rzeczywistości to bardzo opiekuńczy facet, zabawny i odpowiedzialny a przy Dzikiej bardzo męski i troskliwy a fantazje ma nie mniejszą niż ja co może się wam wydawać dziwne i tym wszystkim pewnie Ją zauroczył, bo mnie bardzo (bez skojarzeń). Jest z niego spoko ziomek i otwarty na przygody. Abc jeśli to czytasz zareaguj w końcu, nie daj na siebie tyle czekać i pokaż wszystkim jaki jesteś w rzeczywistości i przestań udawać tego kim nie jesteś a Ciebie Dzika przepraszam i nie złość się na mnie że pisze o życiu prywatnym ale wiesz jak jest i też masz się tu pojawić bo wtedy nie przestanę . Pakujcie walizki i ruszcie pupy i w drogę w obieżyświat kochani w świat piękny i baśniowy  Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości