Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pisz prawde i tylko prawde kim jesteś i co czujesz
#1
jestem osobą skrytą i inną niż wszyscy razem wzięci a wy? mój świat to inna bariera ,dostępna tylko dla mego przyjaciela Lucyfera Big Grin
Odpowiedz
#2
Zagubiony łepek, o dobrym sercu, ginący gatunek człowieka. Z lekką nadwagą, różnymi "schizami" i fobiami, mający swoje wady. Stawiający czoła tzw. ludziom i przeciwieństwom losu.
Odpowiedz
#3
Facet o nietypowych zamiłowaniach, nie dbający o to, co pomyślą o nim ludzie.
Odpowiedz
#4
Jestem dzieckiem Natury.
Moja osobowość przypomina energetyczną mieszankę wszystkich żywiołów.
Odpowiedz
#5
Czuję się wewnętrznie rozdarty. Nie wiem czego tak naprawdę w życiu chcę , a poza tym raz jestem bardzo wrażliwy na ból i cierpienie innych (moja wada , ponieważ łatwo można mnie wykorzystać )a raz bywam do bólu złośliwy i szyderczy .
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
Odpowiedz
#6
Ja jestem skrytą osobą, jestem cicha i małomówna, nie jestem otwarta, nie chcę, żeby inni za dużo wiedzieli o mnie.
Odpowiedz
#7
Niewiele warta, bez wykształcenia, głupia... beznadziejna.
Odpowiedz
#8
(07-08-2019, 11:03 )Bella napisał(a): Niewiele warta, bez wykształcenia, głupia... beznadziejna.
Wykształcenie nie jest dziś żadnym wyznacznikiem wartości człowieka, ani też jego inteligencji.
Odpowiedz
#9
Bezwartościowy, bez celu, bez chęci do życia, bez odwagi by je zakończyć. Z połączonych (braku) mocy powstał kapitan Niechmniektośzabije.
[Obrazek: 14VwQdJ.png]
Odpowiedz
#10
(13-08-2019, 10:30 )Elfka napisał(a):
(07-08-2019, 11:03 )Bella napisał(a): Niewiele warta, bez wykształcenia, głupia... beznadziejna.
Wykształcenie nie jest dziś żadnym wyznacznikiem wartości człowieka, ani też jego inteligencji.
Może i nie jest, ale bez tego czuję się taka wycofana.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości