Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieśmiałość względem kobiet
#11
No niestety stres jest to nieziemski. Mam wrażenie, że to trochę przez to, że jednak kobiety w pewien sposób traktuje się jak... inny gatunek. Nie żeby była gorsza, czy lepsza, ale po prostu... inna. I trochę boję się tej inności, więc jedyne, co ze mnie wychodzi, to jakieś dziwaczne dźwięki, które miały być słowami i oczywiście natychmiastowa ucieczka. xd
Masz problematyczne owłosienie? Skorzystaj z depilacji laserowej Vectus - https://www.fit.pl/uroda/vectus-gdynia-d...rze/16615/
Odpowiedz
#12
Nie jesteśmy takie straszne Tongue
Odpowiedz
#13
Dokładnie, my też się stresujemy Smile
Odpowiedz
#14
Niby oczywista rzecz, a jednak fobicy mają z tym problem  Smile
Odpowiedz
#15
Mnie ona (nieśmiałość) towarzyszy od zawsze względem kobiet, to coś czego nie umiem przezwyciężyć przez to tracę być może ciekawe relacje
Odpowiedz
#16
Witam Was!

Ja z tym problemu jakoś nie mam, żebym był wobec kobiet nieśmiały. Może, jak byłem znacznie młodszy, zapadałem na te problemy z psychiką, depresja, to miałem z tym jakieś problemy, ale i tak sobie radziłem.
Ale przeważnie, jak miałem jakieś kontakty i relacje z kobietami, to ja nie miałem "nieśmiałości" i normalnie rozmawiałem. Oczywiście zależy to też od sytuacji i ja to też trochę odczuwam, bo kobiety są różne i niektóre kobiety różnie podchodzą do relacji z facetami.
Ja się potrafię otworzyć przed kobietami i tutaj nie mam oporów. Problem jest inny. Nie miałem zbyt dobrych relacji w kobietami, jak poznawałem kobiety i, "relacje" się z czasem kończyły.
Tak było kilka razy. To, że miałem jakąś śmiałość do kobiet i mam nadal, nie pomagało mi w tym, żebym miał: super, dobre i wspaniałe relacje z kobietami, do tego, na stałe.

Śmiałość, czy nieśmiałość do kobiet, to jedno, a brak dobrych, poprawnych relacji z kobietami, to już druga sprawa.
Chociaż to się może łączyć ze sobą w sytuacji, w której facet poznaje kobietę, ale Ona widzi, że gość jest nieśmiały i się tym do niego zniechęca, kończąc znajomość.
I to może być problem dla niektórych facetów, bo kobiety też, w relacjach potrafią wyczuwać facetów, jak oni się zachowują, jakie mają gesty i to może takim kobietom nie odpowiadać.

Poznaje się różne kobiety. Chociaż nie ma na nic praktycznie gwarancji. Można być bardzo śmiałym do kobiet w relacjach, a i tak znajdą się kobiety, którym coś nie będzie pasowało i będą chciały zakończyć znajomość.
Problem też leży po stronie niektórych kobiet. Znam to, bo ja sam tak miałem, w relacjach z kobietami.
Jestem sobie. 
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nieśmiałość -ćwiczenia, poradniki, itp Szop 16 29 923 10-08-2019, 0:16
Ostatni post: demcienistyczny92

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości