Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tutaj opisujemy nasze sny ,te fajne i te co nas dręczą
#11
od kiedy we śnie widzi się daty saintain a co do mnie to śni mi się 4 wymiar i kiedy jestem duchem swego domu ale nie taż że nie żyjącym tylo w innej formie życia co sie jest po drugiej stronie alternatywnego życia
Odpowiedz
#12
(17-12-2018, 4:58 )Dale Cooper napisał(a): od kiedy we śnie widzi się daty saintain a co do mnie to śni mi się 4 wymiar i kiedy jestem duchem swego domu ale nie taż że nie żyjącym tylo w innej formie życia co sie jest po drugiej stronie alternatywnego życia

Serio. W kuchni wisiał kalendarz tam gdzie zawsze wisiał w rzeczywistości... Fakt, na początku był bodajrze 2034 rok, ale coś kręciłem głową z niedowierzaniem i wtedy pojawił się wyraźnie widoczny grudzień  2019 (jakby kartki się cofnęły)
Moje sny są specyficzne, czasem odczuwam jakbym tam był naprawdę...
Odpowiedz
#13
To byłem ja <3  Big Grin
Odpowiedz
#14
ja też Dzika śniłem o abc ale w moim przypadku to są ostatnio koszmary Big Grin Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#15
@Dale Cooper opisz te koszmary Wink
Odpowiedz
#16
abc lepiej żebyś się tym nie ciekawił bo możesz tego żałować a mogło by się okazać ze również ja stanę się twym koszmarem
Odpowiedz
#17
Stary,  cały czas proszę ciebie, abyś nie używał tego typu retoryki. Co to oznacza, że możesz stać sie moim koszmarem? Planujesz stanąć mi pod płotem, czy pojawiać się w moich snach? Dodgy
 Jeżeli chodzi o sen to ostatnio śniło mi się piwo i wódka, rozmawiali ze sobą, a potem wzięli ślub Big Grin
Odpowiedz
#18
stary,a ja ci powtarzam że nie chciałbyś znać tego snu lub innych bo mógłbyś w gacie popuścić zwłaszcza jak wódka i piwo wzięli w twoim gardle ślub Big Grin
Odpowiedz
#19
dziś boje się zasnąć bo ostatnio mam sny że tak jak w przypadku filmu Ciekawy przypadek Benjamina Burtona to staje się w tym śnie czyli śnie jak jestem dziadkiem co z dnia na dzień staje się młodszy aż staje się w wieku 80 lat jak młodzieniec aż do czasów noworodka kiedy umiera w objęciach ukochanej co jest już starszą staruszką . Czyli odwrotnie jak czas leci . Tyle  dobrego żew jakimś momencie wiekiem się zrównujemy a potem oddalamy się w dalszą stronę . Zobaczymy co będzie dziś ,oby nie było nic bo jutro na rano do pracy .
Odpowiedz
#20
Dzisiaj mi sie snilo, ze zamawiam ksiazki Smile A wczoraj mi sie snilo, ze sie kloce z jakims chlopakiem Big Grin
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości