Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
Daniel. rozumiem, że chcesz aplikować na stanowisko mentora? Moim zdaniem to za mało, jak na twoje możliwości. Rozumiem, że mentorzenie to zacna funkcja, ale ty powinieneś aplikować na stanowisko rzecznika rządu RP. Jesteś odklejony od rzeczywistości na odpowiednim poziomie, słowotok też masz na odpowiednim poziomie, a do tego tak pięknie pitolisz kocopoły, że gdy człowiek stara się zrozumieć twój pierwszy post, to ty już wrzucasz następny równie zawiły i skomplikowany, a tymczasem pierwsza idzie już w zapomnienie = idealny rzecznik rządu  Big Grin Stary marnujesz się.
O tym jak będzie wyglądał, zadecyduje Natura. A skoro najważniejszy jest dla Ciebie wygląd i Redo masz za gorszego od Tawaka, to nie mam już w ogóle o czym z Tobą rozmawiać.
nie mam i ci powiem coś i ciekawe co mi powiesz że to Tawak Cię zdradził i to wiem od twojego bliskiego znajomego z twego ukochanego forum i Tawak jest księżycem i cię uwięził i to przez niego masz punkty i jestem wkurwiony i powiedzcie mi co tam sie wyprawia i czy to jest prawda i gdzie jest relic i kim jest sadfrog i przestańcie nareszcie kłamać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z tym i o i o i o , mi osła przypominasz. Chociaż z pewnością osły są mądrzejsze.

Jestem ciekawa kto Ci tak powiedział i dlaczego do mnie się z tym nie zwrócił ?
ta osoba się boi żeby coś napisać ale martwi się o ciebie i co mi powiedziała żebym pisał śmiało jak mam odwagę i najlepiej żebym napisał na depresji ,ale tam nie moge się dostać i piszę tu co i tak to wszysycy czytają i przyznaj się Dzika o co chodzi i nie bój sie człeka co udaje że skończył prawo co ja sam jestem w szoku i Tawaka szanowałem a teraz jak to prawda to jest dla mnie dno gorsze niż titanic i lepiej napisz prawdę co i tak to wyjdzie i ten teatrzyk się tam skończyi ty jak chcesz być przedstawicielką sprawiedliwości to nie możesz brać z niego przykład i napisz co on ci zrobił

i coś ci więcej powiem co Tawak nienawidzi relica, redo i cienia wiatru i to masz za karę za niego i zastrasza cię pod innymi postaciami i robi ci świństwa co sama nawet nie wiesz i jak się nie odwrócisz od relica to będziesz tam źle traktowana i to jest dopiero poczatek dzika co cię jeszcze czeka i lepiej zawiadom o tym kogo trzeba i zakończ im tą zabawę co on cię chce zniszczyć psychicznie i zmusić do posłuszeństwa choć co ja sam mam problem do relica
No to trudno, najwyżej w dalszym ciągu będę źle traktowana. Ale wszystko do czasu. 
Od relica nigdy się nie odwrócę i wierzę, że On nigdy nie potraktuje mnie w taki sam sposób. 

Ciesze się, że dziś się w końcu wyśpię.
czytałem dzika i czemu chcesz nazwać konia cień a nie Tawak co brzmi najładniej i wy jesteście jak dwa dzikie konie Dzika i Tawak co w was ludzie widzą konie i powinien być Tawak. i relic ma jednego konia co mu wystarczy i jak nie chcesz Tawaka to mu daj Ragnar hehe

a co do Tawaka wracając jesteś mu bliska tylko on nie ma podejścia do takich delikatnych dziewczynek jak ty i jak udawał ojcowską miłość i starszego brata co sam mu w to uwierzyłem i on mnie zranił może i bardziej od ciebie ale ci powiem że on i tak jest lepszy od relica i ludzie dobrze ci to mówią jak to sobie poskładałem i przejrzałem jak on pisał i co straszył ludzi
Cytat:ludzie dobrze ci to mówią jak to sobie poskładałem
Żeby sobie coś poukładać w głowie oraz wyciągnąć logiczne wnioski musiałbyś najpierw wyhodować mózg, ale tobie raczej to nie grozi  Smile
Boisz się, że relic będzie miał za dużo koni, za sobą ? : ) 
Miał rację, że straszył, a raczej egzekwował swoje prawa. Nie groził, że kogoś pozabija, tak jak jemu tego życzą.
Mam nadzieje, że wkrótce będzie mógł "straszyć" mną.
Dziedzic pruski, Samelonn arcyksiaze półksiężyca, jest zawiedzony twoimi działaniami, za mało się starasz podobno.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 072 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 46 867 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości