Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
Cytat:W dzieciństwie miałem chomika i myszy i może się zdecyduje na jakiegoś chomika.
Tymczasem ja nie przepadam za gryzoniami. Jesień tuż tuż, a więc nadchodzi ciężki czas dla wszystkich myszy, szczurów oraz  innych tego typu stworzeń, które postanowiły przezimować u mnie w domu. Pierwsze osobniki już się pojawiają i niestety skończy się to dla nich tragicznie Big Grin
i Dzika mi nie odpisała i tam też nic nie pisze co to już mnie tak doprowadza do szału że nie wiem co mam z nimi zrobić i tak mnie ten syf wkurwia że sobie nie wyobrażacie i co to za chora gra na tym forum że wygrywa ten co nie ma lajków i nie wiadomo co za lajki są szczere i jak można lajkować zwierzęta czy dobre rzeczy i jednym kłamać a innym prawdę podawać i powiem wam że największą na tym forum wariatką jest willow co nakręca stare gówno i ją powinni zbanować i już Wisienkę bym wolał na moderatora niż upośledzoną babę co udaje jaka ona przez los była pokrzywdzona co miała podobną historię do Dzikiej i gówno ją rozumie co widać jak tylko powtarza stare gówno i nic do tej dziewczyny się nie odezwie co tylko umie się śmiać z koleżaneczkami i pieprzyć takie głupoty jakby żyła w zacofaniu i innej epoce co już naprawdę powinna zejsć ze sceny i dać młodszym się tym zająć i nawet myślę że powinna być zbanowana co jest gorsza niż była Complicated i do niej mam większy szacun choć mnie denerwowała i napisz mi dzika o co chodzi z tym postem i co w końcu z Tawakiem czy to o niego chodzi co reagujesz tylko na relica i smutną żabę i chyba nikomu nie ufasz co to mnie jeszcze bardziej martwi
będę tak Ci truł jak nie odpiszesz więc cię proszę Dzika odpisz mi i powiedz w końcu prawdę jak cię te wariatki zastyraszają i nie bój się tylko napisz co sam je pozgłaszam i skończy się diabelstwo co jak można być tak fałszywym żeby katoliczki świete udawać i tak kłamać do religii i bezcześcić święte rzeczy co po dzikiej to nawet po świętym obrazku relica widać jaka jest i nawet lajka nie postawi co ich góry są święte i nikomu nie da a dziewczyna szczere lajki stawia i co ma racje że albo post ma dla niej moc albo pozostaje neutralna czy jej się nie podoba i jakby wszyscy tak myśleli jak ona to by zapanowała szczera czysta atmosfera na tym forum i ogarnijcie się ludzie jak mnie czytacie i zacznijcie pisać prawdę co można napisać szczerze jak się ktoś czuje co robi czy coś pokazać autentyczne a nie tylko przeciążają to forum co niedługo od tych kłamstw wam samo padnie i tylko szkoda ludzi co szczerze pisali i mają tam swoją pamiątkę
Zgadzam się z Tobą, że powtarzanie tych samych treści to już jest poważne zakłamanie i fiksacja (chyba że są to treści pozytywne, które na nowo wnoszą coś dobrego), jednakże to nie upoważnia Ciebie do obrażania ludzi.
Przypominam Ci, że tak samo popełniasz w tym momencie przestępstwo internetowe i bardzo toksycznie wpływasz na ludzi. Forum psychologiczne powinno być formą terapii, a nie miejscem gdzie ludzie z różnymi przeżyciami, przychodzą potęgować w człowieku lęki i doprowadzać ich do nerwicy. 

Nie jesteś ani moim chłopakiem, ani mentorem bym chciała się Tobie tłumaczyć z jakiejkolwiek mojej relacji. Już dawno powinieneś to zrozumieć i przestać zadawać pytania, na które i tak nie uzyskasz odpowiedzi. Skoro tak Ciebie to męczy i ciekawi, to po prostu obserwuj uważniej, a wtedy wszystko zrozumiesz. 
Prosiłam o zachowanie spokoju, ale skoro nie potrafisz tego uszanować, to wątpię czy te konie będą chciały Cię kiedyś widzieć.
mogę wszystko zrozumieć Dzika ale muszę wiedzieć kogo masz za chłopaka a kogo za mentora i kim jest dla Ciebie księżyc co to jest bardzo ważne i czy zgoda jest z Tawakiem i jeszcze bym chciał wiedzieć co Twój mentor Sad Frog skończył za kierunek historii i czy jest mądrzejszy ode relica i  to są normalne pytania co możesz odpowiedzieć i czemu konie nie chciałyby mnie widzieć co ja nic im nie robię i z mojej strony nie ma przestępstw internetowych bo ja wam pisze jak myślę i chce dobrze i jesteś w błędzie jak mnie masz za toksycznego osobnika gdzie najbardziej toksyczni są ci co ich bronisz i chciałbym życzyć dobrego i spokojnego weekendu Tobie i Lianie.
Grześ jesteś toksycznym człowiekiem, ale nie martw się, nie tylko ty. Tutaj masz artykuł dotyczący toksycznych zachowań:
https://minds.pl/artykul/kim-sa-osoby-toksyczne
PS. Tak z czystej ciekawości - widzę, że piszesz o ludziach oraz do ludzi z forum o depresji i w związku z tym mam do ciebie pytanie: Czy ty stalkujesz ludzi z tamtego forum, aby "zachęcić" ich do tego, aby czytali to co piszesz?
Najmądrzejszy to jesteś Ty Danielku i nikt Cię tu na żadnym forum, inteligencją nie przebije. 

Poza tym jestem wzruszona i przeszczęśliwa na myśl, że będę dziś przytulać Redo  Heart
Wprawdzie powinnam położyć się spać, ale chyba z tych wrażeń przez kolejne doby nie zasnę.
Dzięki Dziedzicu za ten artykuł ale mało tam jest co by mnie to dotyczyło ale przypomnij sobie twoje zachowania, nawet podawania imion, innych rzeczy i nie mówię juz o pogróżkach żeby ten artykuł pasował jak ulał do ciebie. Ale wiem daje ci poczucia winy i oddaje piłeczkę hehe jak to robi zawodowy manipulant ale slabo trafne co do mnie czy innych Grześków.
No, no...
Dość ostra dyskusja tutaj...
No ale to nie moja sprawa.

Ja się czuję tak, średnio, bo nadal mam problemy z myślami i z tym, że coś mnie zawsze martwi.
Jestem sobie. 
a co z Tawakiem dzika i jak będzie wyglądał i dziwne że twojego postu i konia Redo

pilnuje jakiś wilk co chcą mi robić na złość i ja widzę co robią  i też bym chciał mieć taką uroczą dziewczynke jak twoj mentor i szkoda że nie potrafią sie dogadać i wpuścić mnie na forum i jak to czytacie to przemyślcie to
i wszystkiego dobrego dla Tawaka


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 072 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 46 867 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości