Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leki na natręctwa myślowe
#1
Witam Was.

Ja już mam zapisaną wizytę w Poradni Zdrowia Psychicznego, w przychodni, w innym mieście.
Postanowiłem powrócić do leków na natręctwa myślowe, gdyż coś mnie męczy w psychice, a z natręctwami myślowymi borykałem się latami.
Depresji na szczęście nie mam, więc na depresje nie są mi potrzebne leki. Ale też mam problemy z zasypianiem i często nie zasypiam wcześnie, jak dopiero późno w nocy.
A czasami nawet w ogóle nie śpię przez cała noc, bo o czymś myślę i coś nie daje mi spokoju. No a ja mam tak, że już nie usnę, jak coś mi zaprząta głowę.
I myślę też o jakichś lekach na sen.

Ostatni raz byłem na wizycie, w poradni chyba ponad pięć lat temu, jak nie więcej. Po ostatnich lekach trochę poczułem się lepiej i postanowiłem odstawić leki.
Jednak warto by jeszcze pobrać, żeby uporządkować te myśli w głowie. Miałem wtedy dobre leki, bo były refundowane i nie były drogie.
Mam nawet zachowane pudełka tamtych leków. Nie wiem, jakie teraz będę miał przepisane. Dowiem się na wizycie, a ta będzie 22 listopada, w godzinach rannych.
Odpowiedz
#2
Na natręctwa myślowe i urojenia biorę Abilify. Lek w moim przypadku rewelacyjny. Mogę żyć i pracować. Lek jest refundowany - na receptę, normalnie kosztuje kilkaset złotych, ja płacę zryczałtowane chyba niecałą dyszkę za opakowanie.
Odpowiedz
#3
Ja powiem tak żaden lek, nawet najlepszy nie będzie skuteczny w stu procentach na takie schorzenia.
Zależy też od rodzaju schorzenia i stanu schorzenia. Jak to jest głębokie, to zawsze będzie się odczuwało coś w środku, mimo leków.
No ale wcale nie brać leków, to będzie już całkiem źle. Lepsze coś niż nic.

Mi poprzednie leki też w miarę dobrze pomogły, ale ja akurat nigdy nie miałem żadnych problemów urojeń, tylko same natręctwa. W młodszym wieku była dość uciążliwa depresja, to wtedy było ze mną fatalnie. Chciałem mieć chęci do życia, ale tego nie odczuwałem.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie leki bierzecie? Monia 11 4 133 12-01-2020, 5:45
Ostatni post: Jacek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości