Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy samotność Ci przeszkadza? Jak się czujesz z samotnością?
#1
Sad 
Tak jak w temacie. Czy Wasza samotność Wam przeszkadza czy raczej cenicie sobie swoją prywatność? Mnie osobiście to trochę przeszkadza, chciałabym z kimś pogadać, odpisać komuś na maila, SMS-a... Ale nie wiem dlaczego odrzucam od siebie ludzi. Oni sami odsuwają się ode mnie, albo odzywają się tylko jak czegoś chcą. Wyjście na imprezę graniczy z cudem, właściwie stronię od imprez. 
A czuję się sfrustrowana swoją samotnością.
Odpowiedz
#2
Czasem jest rzeczywiście ciężko. Mieszkam sam, do rodziny mam ponad 300 km drogi.
Siłą rzeczy, trzeba sobie jakoś radzić, zająć wolny czas np. poprzez hobby...
Odpowiedz
#3
Mi przeszkadza i jednocześnie brak mi motywacji żeby to zacząć zmieniać. Ja jestem pewien, że sam odpycham od siebie ludzi bo znajomych mam i nawet jak przestałem imprezować to dalej do mnie wydzwaniali żeby się umówić na jakieś pogaduchy ale z mojego braku zaangażowania trochę to wszystko ucichło
Odpowiedz
#4
Mnie trochę "gryzie" moja samotność, ale z drugiej strony ją lubię, i staram się jakoś sobie z nią radzić zawsze mam do kogo się odezwać, napisać lecz nie zawsze mam ochotę..
Odpowiedz
#5
Ja też już zaczynam trochę oswajać nieśmiałość ale nie zawsze mi wychodzi.
Odpowiedz
#6
Gdy tylko mogę uciekam w swój świat wewnętrzny, gdy tylko rzeczywistość staje się zbyt trudna lub nieodpowiadająca moim oczekiwaniom, odrywam się od niej. Cenię sobie każdą chwilę, którą mogę przeznaczyć tylko dla siebie, nigdy się nie nudzę w swoim własnym towarzystwie, samotność mnie buduje i rozwija moją osobowość.
Odpowiedz
#7
Ja powoli zaczynam zdawać sobie sprawę, że po prostu lubię samotność. Ogólnie to nie przepadam za ludźmi i jak już się z kimś spotykam to są to znajomi, których znam od najmłodszych lat.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości