Fobia społeczna i depresja

Pełna wersja: Jak się czujesz dzisiaj?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
zajebiście, juto wolne
(06-03-2019, 11:30 )Dale Cooper napisał(a): [ -> ]dziś nie ma znaczenia co czuję i pewnie takie uczucie bedzie wieczne .Jestem pruchnacym drzewem co usycha i gnije i nic z  niego nie zostanie i nie pojawi sie juz zaden lisc na tym drzewie ani nie pojawi się żaden pyłek i owoc.Jednym słowem już nic nie czuję bo bez duszy nie da się czuć a umysł zamienia się w skałę

proszę o usunięcie konta w chwili natychmiastowej i proszę nie pytać o powody

Nie ma co działać pod impulsem, bo potem będziesz tego żałować.
Mam dziś wolne, siedzę sobie w domciu, czuję się dobrze.
Jak kupa.
nie.źle

nie no, nie czuję się źle
nieźle też nie
choć i tak dość dobrze jak na to, co robię by czuć się...

...

Dale Cooper

przez ostatnie dni mam złe sny i myśli związane z naszymi bohaterami co jest Dzika i Abc. Zastanawia mnie co się u nich dzieje i nie wydaje mi sie ze u nich jest kolorowo. Mam mieszane uczucia ostatnio i mam żal że ignoruje mnie Dzika ,całkowicie mnie unika i sprawia wrażenie że nie ma już cierpliwosci na mnie bo wszystko przysłania jej abc. Uważam cały czas że te intrygi ,obrażanie abc i atak na Dziką jest powodowane jego zabawą i ciekawością jak zareaguje forum na ich mini skandal a dokładnie jego skandalem co lubi prowokować i robić koło siebie szum i zamieszanie żeby być w centrum uwagii bo tacy jak On żyją tylko tym żeby o nich się pisało i mówiło.
Gówniany stan

Dale Cooper

fajnie Dzika że ci dobrze w szkole poszło, ja się czuję źle, wkurza mnie cały świat i ludzie. To z Nim masz zamiar spędzić tą noc liczyłem że razem?
Jak zwykle poczucie pustki i beznadziejii . Ale to jak najbatdziej ok w moim przypadku.
Z upływem dnia psychicznie coraz gorzej.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14