Fobia społeczna i depresja

Pełna wersja: Jak się czujesz dzisiaj?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

woofy

Samotniku, pod warunkiem, że nawet jednej z tych kilku, kilkunastu świń, nie przyjdzie do łba przyleźć ze skargą xD
A lepiej się już z tym czuję. Było źle, zupełnie jakbym ja się tego nażarł, ale bez okupacji wc.. Chyba mam coś jednak z głową, skoro mam wyrzuty sumienia z takich powodów.. xD
źle się czuję. Moja fobia społeczna jest nieuleczalna, im więcej przebywam z ludźmi tym bardziej ich nienawidzę. Za to, że to przez nich jestem chora na nerwicę społeczną. Tak bardzo kocham samotność, dlaczego mam tak mało czasu dla siebie, na poczytanie książki, na wypicie kawy?
(17-12-2018, 19:48 )Monia napisał(a): [ -> ]źle się czuję. Moja fobia społeczna jest nieuleczalna, im więcej przebywam z ludźmi tym bardziej ich nienawidzę. Za to, że to przez nich jestem chora na nerwicę społeczną. Tak bardzo kocham samotność, dlaczego mam tak mało czasu dla siebie, na poczytanie książki, na wypicie kawy?

W dzisiejszych czasach nie uciekniemy od innych ludzi. Jako fobik rozumiem co czujesz..sam powstałem z dołka dzięki lekom i wsparciu rodziców. Można się wydobyć z nerwicy/depresji i tego typu przypadłości, naprawdę można! Grunt by nie tracić nadziei....albo chociaż szukać pozytywnych rzeczy w codzienności. Parafrazując myśl z  jednej z polskich komedii: zadaj sobie naprawdę szczere pytanie: co Ciebie cieszy w życiu? ...i skup się na tym (na początek, w kryzysowych momentach). 
Nie wiem co by doradzić, ale cokolwiek co Ciebie ostatnio spotkało nieprzyjaznego ze strony "ludzi" wróci do nich w odwecie. Na pewno!

Dale Cooper

nie cierpie swiąt i chce już chociaż żeby był już styczeń .Zime lubie ale nie święta. Kiedy są święta jestem samotniejszy niż zawsze i się to odczuwa że aż boli a wtedy tylko kocham samotność i swój świat .

Dale Cooper

nie ma coś gorszego jak ktoś się mnie pyta jakie mam plany ,ambicje i co czuje . Wtedy jestem w zakłopotaniu bo nic nie czuje i tylko się głupio uśmiecham i tyle tematu . O życzeniach nie wspomne hha
Głowa boli... I jestem dziś bardzo słaby... 

Huh
Ja dziś się czuję w miarę dobrze. Mam inne zmartwienia, ale to już inna sprawa.
Dziwnie się czuję. Jeszcze tylko trzy razy pójdę do starej pracy, a potem... Nauka wszystkiego od nowa  Cartman

woofy

Idą Święta, a wraz z nimi coraz lepszy nastrój. Delikatnie kaleczy go przedświąteczna gonitwa, ale to nawet to nie jest powodem aby myśleć jak Wy; Dzika i Ragnar.
Święta to wspaniały czas pod każdym względem, zarówno materialnym, jak i przede wszystkim duchowym. Szkoda, że społeczeństwo nie dostrzega nawet tak prozaicznych i ludzkich przyjemności. Można ''legalnie'' się wygnić, obeżreć, i zechlać (zachowując przy tym zdrowy rozsądek) Big Grin

Dale Cooper

Jest mi źle, martwię się o Moją Dziką i wyczuwam bardzo złą aurę wokół Niej i się o nią boje i martwię.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14