Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy gracie na jakimś instrumencie?
#1
Music 
Ja coś tam pobrzdękuje od czasu do czasu...teraz niestety mniej ale staram się tak żeby nie zapomniec tego co nauczylem sie do tej pory :Smile

Tutaj kolekcja moich ślicznotek Heart 

[Obrazek: xabKHlM.jpg]
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#2
Od dobrych paru lat planuje zacząć uczyć się gry na gitarze.....na planach się kończy. Nie mam niestety w obecnym lokum warunków do gry.
----
Z dzisiejszej perspektywy żałuję, że nie skorzystałem z propozycji mamy, aby zapisać się na lekcje gry w wieku 14 lat. Może byłbym dziś wirtuozem ; ]

Zapytacie dlaczego wtedy nie zacząłem grać ?
Cóż.. muzyką gitarową zacząłem się fascynować dopiero kilka lat później, pod koniec liceum.
Widocznie los tak chciał.
Odpowiedz
#3
Ja się zakochalem jak pierwszy raz uslyszalem Satrianiego Surfing With The Alien. Nic jednak wtedy nie zrobilem w tym temacie byly inne wydatki niz gitara...potem drugie podejscie gdzies w roku 2002 kupilem gitare ale bez yt temat mnie przerósł... dopiero w 2010 jak stracilem prace pomyslalem ze teraz albo nigdy... to dzisiaj to juz ponad 8 lat ale ja nie mam sie czym pochwalic niestety na poziomie gitarzysty z 8mio letnim stazem... Sad
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
Odpowiedz
#4
Big Grin 
Cytat:... dopiero w 2010 jak stracilem prace pomyslalem ze teraz albo nigdy... 


Warto wrocic do swoich marzen z dawnych lat, nawet jesli okaze sie, ze to nie jest to. Ale warto dla samej satysfakcji spelnienia!  Big Grin

Temat napisał(a): Czy gracie na jakimś instrumencie?

Klawiszowce bardzo amatorsko.
Odpowiedz
#5
Perkusyjnie od czasu do czasu...
Odpowiedz
#6
Mój jedyny kontakt z instrumentem jakimkolwiek był na lekcji muzyki kilka lat wstecz... to był flet.
Odpowiedz
#7
Ludziom na nerwach Big Grin
Odpowiedz
#8
xd ja podobnie mam.
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości