Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
#71
Sorry stary pamięć u mnie dobra ale niestety krótka...co Ci dolega?
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
#72
W poniedzialek zamawiam 3 rzeczy z Bonprixa, a w piatek ksiazki Smile
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
#73
Wczoraj mnie troszkę poniosło i stwierdziłem że przejadę się do Torunia nie wiedząc i nie myśląc jeszcze czy spotkać się z tą istotą jaka jest Dzika . Zwiedzałem miasto ,znałem już wcześniej gdzie Dzika pracuje więc zadzwoniłem umówić się na lekcje i sprawdzić czy dalej tam pracuje i wszystko ok. Na miejscu poprosiłem by moją instruktorką była Dzika, jak mnie zobaczyła znów była w wielkim szoku ale podeszła do tego bardzo profesjonalnie i nie patrząc co między nami zaczęła mnie uczyć.
Była bardzo zaangażowana w swoją prace i nie zwracała uwage kto jest jej uczniem. Powiedziała mi że nie możesz tu tak stać i idziemy w zaciszne miejsce gdzie sobie porozmawiamy i sobie wszystko wyjaśnimy.Najdziwniejsze było to że w moich myslach było to że skończy się jak zawsze docinkami i złośliwością
i docinki były ,musiały być ale była tak pozytywna energia ,byl piekny dzień i była magia co jak by nas łączyło, był dreszczyk emocji kiedy swymi oczami na siebie się wpatrywaliśmy.Czuliśmy się tak dobrze między sobą że tylko powiew powietrza chłodził moje ciało i było widać tą iskre ,ten polot ,te oczy swiecące bez strachu na luzie ,jak by nic innego nie istniało tylko jej oczy i spojrzenie w moją stronę i ta powaga kiedy przy większym wietrze rozdmuchiwało jej włosy tak piekne jak odbicie słońca które zachodziło.Dogadywaliśmy się jak nigdy i więź kiedy byliśmy bliżej sprawiała że oddychliśmy tym ,stało to się naszym powietrzem co jak narkotykk chciał więcej że aż z tego spadł deszcz na jej lśniące długie nie ziemskie włosy a ja wpatrzony byłem jak zaczarowany ,nie przejmujący się tym że moknę i ona moknie. Ogarnąłem się i kiedy było jej zimno wyjąłem z torby podróżnej suchą bluzę z kapturem i ją przytuliłem że aż paliła mnie swym dotykiem mimo że ona mi zamarzała. Szkoda tylko że nie dowiedziałem się co z 4rtem i abc, kiedy wspominałem o abc nastała cisza i ale to nie miało dla mnie większego znaczenia tego dnia kiedy bylo magicznie ,pieknie i chciało się żyć
#74
z tego co mnie słuchy doszły od kilku osób o ile to prawdziwe bo różne mogą być teraz plotki to co napisałem i każdy inaczej może to odbierać więc dla sprostowania mam z Dziką dużą więź większą niż przyjacielską ale nie jesteśmy parą a zgranymi człekami co rozumią się bez słowa i mamy swój swiat i urok i magie wokół nas . wiec nie mylcie mnie z abc i nikogo Dzika nie zdradza bo może się spotykać z każdym co chce bo jest wolną istotą i tylko Ci co rozumieją jej potrzeby może zrozumieją więc nie widzę obaw żeby abc był tym zazdrosny
#75
Nie chcę już żyć
#76
Co jest Buka?
"Every day above ground is a good day"
[Obrazek: giphy.gif] [Obrazek: 7HJSGks.jpg]
#77
Weź przestań Cooper. Dzika zdradza mnie notorycznie z tobą oraz 4artem
#78
Dzika z nikim cię nie zdradza ,mało widzę pojmujesz i lepiej z nią pogadaj a nie pisz mi głupot
#79
pan abeciątko się pojawił napisał mizerny post i całkowicie mijający się z prawdą ,narobił zamieszania i znów ucieka do nory bo nie ma odwagi porozmawiać z osobą co oskarżana jest o zdrady. Po co wogóle trudzisz się coś pisać skoro miało tu już cię nigdy nie być a skoro już jesteś mógłbyś coś mądrzejszego napisać lub przeanalizować i porozmawiać z Dziką zamiast pleć bzdury przy wszystkich i robić zamęt na forum. Napisałeś że cię zdradza z artem tak samo i mnie też tam wplątałeś to otwarcie chcesz powiedzieć że z Dziką się nie kontaktowałeś zanim to napisałeś bo odwagi brakło żeby sobie powyjaśniać.Przecież widzisz że Ona w ogóle nie pisze na forum żebyś nie był zazdrosny wiec po co zaczepiasz
#80
Wychwalasz się, fantazjujesz publicznie to potem tak jest.
A ten zyx to jest jednak psychiczny. No to teraz nic dziwnego, że Ona przestała tu pisać i nawet boi się odpisywać na wiadomości prywatne. Może w końcu główna postać tego romansu by coś napisała i broniła się przed tym czortem? Może zdementuje te plotki i odniesie się do sytuacji, tak by opinia publiczna miała pewność faktów Big Grin


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 76 192 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 20 271 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 822 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 39 080 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości