Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz chcę powiedzieć, że...
#41
hejka woofy Smile fajnie że cię interesuje i chcesz pomóc ale nie wiem czy można ci zaufać bo nie wiem kim jesteś i cię nie znam.

Poza tym chodzi o 4rta i nikogo innego.
#42
Nic mi się udaje,chyba się poddaje.
#43
4rt z początku cię nie lubiłem ,z czasem się do ciebie przekonywałem i jak zawiedziesz Mnie teraz to wrócę do wcześniejszego zdania na twój temat
#44
Aune, sa lepsze i gorsze dni. Jak w pogodzie. Jesli dzisiaj jest pochmurnie, na pewno predzej czy pozniej znow wyjdzie slonce.
#45
Najważniejsze jest to, że ja znam dobrze was wielu i wiem na ile mogę sobie pozwolić. Czy można mi zaufać? Wydaje mi się kolego, że nie masz innego wyjścia. 
Może do przyszłej Wielkanocy 4rtek dorobi się swoich własnych jajek. Jeśli nie, to już teraz pisz list do zajęca. Jak to jest Ragnar, że nawet ty ze swoimi infantylizmem przewyższasz takie zachowania?
#46
(15-09-2018, 19:00 )woofy napisał(a): Najważniejsze jest to, że ja znam dobrze was wielu i wiem na ile mogę sobie pozwolić. Czy można mi zaufać? Wydaje mi się kolego, że nie masz innego wyjścia. 
Może do przyszłej Wielkanocy 4rtek dorobi się swoich własnych jajek. Jeśli nie, to już teraz pisz list do zajęca. Jak to jest Ragnar, że nawet ty ze swoimi infantylizmem przewyższasz takie zachowania?

widzisz woofy ty wiesz że jestem Ragnarem a ty jestes anonimowy i nie mam pojęcia kim jesteś i czemu miałbym ci zaufać? Możesz być samym 4rtem a może kimś kto go nie cierpi.Jestem dziecinny i skoro umiesz pomóc to bardzo bym ci podziekował tylko czy ty nie robisz to żebym coś przeoczył ? łatwo pominąć szczegół a sam jesteś tajemniczy i czy chcesz tego samego żeby Dzika tu wróciła razem z Abc bo są tak zajęci sobą że o mnie zapomnieli ?
#47
Wiesz, równie dobrze mogłem zrobić sobie nick 4rt i podawać się za niego, prawda? Powiem krótko, musisz mi zaufać, ponieważ ja ufam tobie. Nie muszę przy tym zdradzać swojej tożsamości, ty swoją zdradziłeś, bo tak chciałeś. Pytasz mnie czy chcę by zaszczycili nas swoją obecnością? Ba, chciałbym, chciałbym. Ucierpiało to forum bez tej pary. Oni nieźle intrygowali tudzież irytowali i było ciekawie.
#48
(17-09-2018, 20:39 )woofy napisał(a): Wiesz, równie dobrze mogłem zrobić sobie nick 4rt i podawać się za niego, prawda? Powiem krótko, musisz mi zaufać, ponieważ ja ufam tobie. Nie muszę przy tym zdradzać swojej tożsamości, ty swoją zdradziłeś, bo tak chciałeś. Pytasz mnie czy chcę by zaszczycili nas swoją obecnością? Ba, chciałbym, chciałbym. Ucierpiało to forum bez tej pary. Oni nieźle intrygowali tudzież irytowali i było ciekawie.

Ten temat jest już nieaktualny, bo 4rt się do mnie odezwał i mam z nim kontakt.Skoro chcesz żeby tu byli to napisz tak żeby tu się pojawili bo mi bardzo na tym zależy.I jestem ciekaw woofy kogo bardziej wolisz Abc czy Dziką? I czym się zajmujesz? Smile
#49
..... jest dobrze , wszystko w swoim czasie . Tak jak powinno  Smile
Odpływam ....
Zanikam ...
Zagubiona rozmywam się...
Blaknę ...
Zagubiona rozmywam się ...
#50
woofy byłeś taki niby stanowczy, że mówiłeś, że jako jedyny umiesz mi pomóc w temacie, żeby tu wrócili a w zamian kiedy ci napisałem post ignorujesz i masz w dupie co pisałem.
4rt nie jest taki jak Abc, jest słaby ,ograniczony i zbyt leniwy żeby pomóc czy mi czy Dzikiej co niby jest jej przyjacielem.


Dzika nie bądź organiczna jak 4rt i wróć, bo tu jest Twe miejsce. Bez Ciebie jest inaczej i nudno to samo się tyczy Abc mimo, że uważam go za dupka że wpadł na pomysł żeby mnie w górach zostawić. Co by nie było wracajcie a Dzika tym bardziej i namów capa upartego, żeby jednak pokazał się na tym forum i był tak słodki jak na fobicy


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz robisz? Szop 50 76 192 16-02-2024, 12:11
Ostatni post: rapik
  Chce powiedzieć, że: DziedzicPruski 15 20 271 25-02-2023, 23:40
Ostatni post: DziedzicPruski
  Na co masz teraz ochotę? Natasza 21 38 822 26-12-2021, 10:01
Ostatni post: Natasza
  W co teraz grasz ? Grotek 25 39 080 23-11-2021, 16:09
Ostatni post: Grotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości