Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
#71
czuje się źle bo Dzika zamilkła ,mało pisze i jest mi ciężko bez Niej . Mam przeczucia i jestem przekonany że to uciekający Zając macza w tym palce i przez Jego zachowanie nie ma tutaj Jej z nami. Dzika powiedz w końcu co On ci zrobił czy dalej robi bo sam zareaguje i wezmę to w swoje ręce. Mam dość pisania ciągle to samo a On ma to głęboko......... i dalej się bawi Tobą jak maskotką . Dzika odezwij się proszę bo się martwię a Ty ogarnij się i zrób wszystko żebyś nie zniszczył komuś życia bo znając siebie nie odpuszczę i skończy się w sądzie lub inaczej jak będzie to konieczne.
#72
W sumie dobrze sie czuje, ale jakos tak samotnie, no i nogi bola.
Pamiętaj, że Twoje czarne myśli, wątpliwości i podły nastrój lubią kłamać
#73
Ragnar, daj im spokój. Od Niej i tak nic nie wyciągniesz, prędzej spowodujesz że ucieknie za nim z tego forum i tyle by Ją widziely.. Raczej pochwal się jak Ją przekonałeś na zlot? Smile Naprawdę mi to humor poprawiło Smile po popsuciu przez kumpla, ktíory wzywa mnie dziś pilnie do pomocy przy robocie, którą ma jako fuchę na 20 minut, gdzie wie, że nie mam czasu i okazało się, że odwaliłem to za niego.. 3 godziny z debilem, przez debila, i dla debila, a dla mnie to zwyczajna kradzież czasu..eghh, to nie był z nim taki pierwszy raz.. Kolejny bohater..
#74
(11-02-2019, 23:41 )woofy napisał(a): Ragnar, daj im spokój. Od Niej i tak nic nie wyciągniesz, prędzej spowodujesz że ucieknie za nim z tego forum i tyle by Ją widziely.. Raczej pochwal się jak Ją przekonałeś na zlot? Smile Naprawdę mi to humor poprawiło Smile po popsuciu przez kumpla, ktíory wzywa mnie dziś pilnie do pomocy przy robocie, którą ma jako fuchę na 20 minut, gdzie wie, że nie mam czasu i okazało się, że odwaliłem to za niego.. 3 godziny z debilem, przez debila, i dla debila, a dla mnie to zwyczajna kradzież czasu..eghh, to nie był z nim taki pierwszy raz.. Kolejny bohater..

Za ......... nie dam ,znam ich lepiej niż myślicie i wiem że chociaż z tego tonącego okrętu da się jeszcze kogoś uratować zanim pójdzie na dno. Nie jest najlepiej że pisze ale zrobie wszystko Dzikusko żebyś zaczęła normalnie funkcjonować i wróciła do dyskusji. Dziwi mnie że nie bronisz się mimo że czytasz codziennie posty o sobie co pewnie nie jest łatwe i przyjemne. Mam nadzieje że nie masz do mnie większej urazy za to co robię i wierze że kiedyś będziesz mi za to dziękowała bo jesteś fantastyczną ,inteligentną ,młodą ,piękną dziewczyną co będzie wiedziała że trzeba reagować i alarmować o problemie. I co najważniejsze ,czekam na post gdzie napiszesz wszystkim ciekawskim że jedziemy na zlot ,więc Dzika zapraszam na forum i czekam na twój post gdzie utniesz spekulacje co do naszego wyjazdu . A z woofym chętnie możemy jechać ,to mój człowiek i wiem że się dogadamy i zrobimy imprezę na zlocie .Co do uciekającego zająca to on zawsze lubił toksyczne zabawy gdzie wszystko co było układane burzył,zawracał na forum dziewczynie głowę a potem się odwracał udając że Jej nie zna i nawet związek ich to też ściema z jego strony gdzie gra nie czysto od samego początku. Jest oszustem i kłamcą i tchórzem co się boi albo łotrem z natury co lubi niszczyć innym życie.
#75
zauważyłem  że ignorujesz to co pisze o tym co się z Tobą dzieje co mnie bardzo nie smuci już tak jak kiedyś tylko złosci jak jesteś nieogarnięta i naiwna co pisze jako aktualny albo dawny przyjaciel . Zachowujesz się jak bachor co chce zniszczyć swe życie lecąc do ne okrzesanego idioty co twą dusze zamienia w kamień. Aż mi cię szkoda i nie widzę w tobie nic jaka byłaś przez czas co cię znałem. Stałaś się obsesyjnie zauroczona w kogoś co przypomina skałę na bezludnej wyspie , jak w lustro bez odbicia ,nie dostrzegasz nic ,nawet kolory co widzisz nie są tkie jak w rzeczywistości. Tym postem jestem może trollem ale stajesz się rozpieszczoną gówniarą co nic nie da się wlać do tego oleju co dla mnie jest obce po znam cię od innej strony a Zając się z ciebie śmieje i nabija z twego losu i się podnieca kiedy tracisz głowę o coś takiego jak On .
#76
Hola, hola, już zadaleko poleciałeś, więc pilnuj się by nie spaść z tej bandy w dòł.. Rozumiem, że cię denerwuje ta sytuacja, bo i mnie daje w kość, ale hamuj się. Nie zapominaj o Kim piszesz i co Ona znaczy. Takim zachowaniem nie zachęcasz Jej, a odwrotnie czynisz. Ja też Ją poznałem i mam inne zdanie niż ty. Nie myśli jak gòwniarz, a raczej jak dojrzały człowiek, ktòry wie czego chce, a nie po gòwniarsku. Kieruje się swymi zasadami, i mi to imponuje i to nic złego, że jest skryta itp. Zapewne zajmuje się się swymi sprawami, ktòre mają dla Niej o wiele większe znaczenie niż te głupie forumowe żale i spory. Nic dobrego z tego nie wychodzi, a obwini cię jeszcze banda jakichś pocofanych nicponi, dla ruchu. Kto by w tym wolał trwać, mając ròwnolegle perspektywę towarzyską bardziej odpowiadającą.? Ty nie spojrzałeś ni na chwilę w tą stronę? -Pomyśl o tym..
Łotr nie łotr, ale z nim woli rozmawiać... Facet musi mieć z Nią dobry kontakt i coś czego ty czy ja możemy pozazdrościć, a może żeś poprostu zazdrosny Ragnar, co? Zazdrość nie jest dobra, pamiętam, kiedyś mnie zgubiła... Wiem, co piszę.
#77
Znam ją i wiem że moja słowa nie ranią Jej i zdaje sobie sprawę że mam dużo racji. Nie pisze to złośliwie tylko się o Nią martwię tak jak Ty widzę. Ale kiedy widzę że robi źle, izoluje się, zamyka w sobie, ucieka w samotność to pisze nie zależnie czy mnie za to znienawidzi czy nie . Jestem szczery i pisze jak jest bo chce Jej otworzyć oczka na świat i co robi z nią ten typek. Tolerując wszystko może doprowadzić do nie odwracalnych zmian u niej co zniszczy Jej życie albo się sama zmieni w taki sposób co jej nie znasz. Uważam że na chwile obecną jest naiwną dziewczyną która naśladuje swojego niemądrego przewodnika, który prowadzi ją w złym kierunku i zagubioną w swym świecie i mam nadzieje że się to zmieni.
#78
Dziś dobrze .Od dłuższego czasu zauważyłem , że czasami zachowuje się jak Jose Mourihnio . Chodzi mi o to że jestem pesymistyczny , zgorzkniały i ponury.
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
#79
Woofy po Twoich ostatnich wiadomościach odniosłem wrażenie że przeszedłeś na jego stronę i go bronisz. Czy wiesz coś więcej o czym powinienem wiedzieć że ma wrażenie że sam się pogubiłeś co masz myśleć bo tak to wygląda
#80
dziś nie ma znaczenia co czuję i pewnie takie uczucie bedzie wieczne .Jestem pruchnacym drzewem co usycha i gnije i nic z niego nie zostanie i nie pojawi sie juz zaden lisc na tym drzewie ani nie pojawi się żaden pyłek i owoc.Jednym słowem już nic nie czuję bo bez duszy nie da się czuć a umysł zamienia się w skałę

proszę o usunięcie konta w chwili natychmiastowej i proszę nie pytać o powody


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 116 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 46 894 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości