Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
#81
zajebiście, juto wolne
#82
(06-03-2019, 11:30 )Dale Cooper napisał(a): dziś nie ma znaczenia co czuję i pewnie takie uczucie bedzie wieczne .Jestem pruchnacym drzewem co usycha i gnije i nic z  niego nie zostanie i nie pojawi sie juz zaden lisc na tym drzewie ani nie pojawi się żaden pyłek i owoc.Jednym słowem już nic nie czuję bo bez duszy nie da się czuć a umysł zamienia się w skałę

proszę o usunięcie konta w chwili natychmiastowej i proszę nie pytać o powody

Nie ma co działać pod impulsem, bo potem będziesz tego żałować.
#83
Mam dziś wolne, siedzę sobie w domciu, czuję się dobrze.
#84
Jak kupa.
#85
nie.źle

nie no, nie czuję się źle
nieźle też nie
choć i tak dość dobrze jak na to, co robię by czuć się...

...
#86
przez ostatnie dni mam złe sny i myśli związane z naszymi bohaterami co jest Dzika i Abc. Zastanawia mnie co się u nich dzieje i nie wydaje mi sie ze u nich jest kolorowo. Mam mieszane uczucia ostatnio i mam żal że ignoruje mnie Dzika ,całkowicie mnie unika i sprawia wrażenie że nie ma już cierpliwosci na mnie bo wszystko przysłania jej abc. Uważam cały czas że te intrygi ,obrażanie abc i atak na Dziką jest powodowane jego zabawą i ciekawością jak zareaguje forum na ich mini skandal a dokładnie jego skandalem co lubi prowokować i robić koło siebie szum i zamieszanie żeby być w centrum uwagii bo tacy jak On żyją tylko tym żeby o nich się pisało i mówiło.
#87
Gówniany stan
#88
fajnie Dzika że ci dobrze w szkole poszło, ja się czuję źle, wkurza mnie cały świat i ludzie. To z Nim masz zamiar spędzić tą noc liczyłem że razem?
#89
Jak zwykle poczucie pustki i beznadziejii . Ale to jak najbatdziej ok w moim przypadku.
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
#90
Z upływem dnia psychicznie coraz gorzej.


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 703 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 47 616 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości