Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się czujesz dzisiaj?
#41
(16-09-2018, 15:07 )Dale Cooper napisał(a):
(16-09-2018, 8:11 )Aune napisał(a): Hmmm nieciekawie mam tysiące myśli w głowie,zamartwiam się.

Czym się zamartwiasz Aune?

Myślę że wiesz.
#42
mój umysł nie ogarnia i odpływam w ciemność lub odpływam od wszystkiego co jest realne i przenosze się w świat fantastyczny.
#43
Odpoczywam sobie.
#44
Poza tym, że chodzę przez większość dnia śpiący, to czuję się w miarę psychicznie ok.
#45
Dziś mogę powiedzieć że dobrze .Tak mniej więcej 8/10. Smile
mój blog :  https://futblog.blogi.pl/    Smile Wink
#46
Też tak dwojako się czuję. Spaliłem wczoraj ponad 40 kotletów co mogło mi zmienić status na bezrobotny, o zmarnowanym jedzeniu to już wolę nie myśleć...Na szczęście niedaleko jest biedronka Big Grin Czy ktoś tu mnie przebije w swej głupocie? Dodam, że czynu tego dokonałem całkiem na trzeźwo Tongue Na koniec schlałem się z nieświadomym szefem przekonanym o świeżości mięsa i zadowoleniu gości xD
#47
Ludzie to świnie, wszystko wpierdolą ;d , wystarczy tylko dobrze doprawić lub stara rybe w occie wymoczyć xD
#48
Haha Samotniku, ale nie godzi się to z moim podejściem do pracy. Gdybym robił jedzenie dla świń, to bym się nie przejmował takim faktem. Niestety te świnie, o których piszesz to jednak ludzie i sam nie chciał bym być w gronie tych wpierd...aczy co zjedzą wszystko co się poda na talerzu xD
Dzika chyba w tym rzecz. xD Fajnie, że zaczynasz się otwierać Smile Troszq tak niewylewnie i tajemniczo, ale dobre i to.
#49
Woofy, spora część ludzi, jak nie większość, jest nawet gorsza od świń, dlatego niektórym przyda się jak czasami zjedzą coś nieświeżego i kolejne dwa dni będą siedzieć na kibelku za karę, gorzej jak trafi na tą dobrą osobę Wink
#50
eh...


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Thumbs Up Jak dzisiaj przespałaś/eś noc ? Grotek 22 39 116 08-12-2020, 15:04
Ostatni post: demcienistyczny92
  Czy jesteś dzisiaj szczęśliwy? Szop 25 46 894 08-08-2019, 18:56
Ostatni post: Bella

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości